Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az a gondom hogy plüssel...

Az a gondom hogy plüssel alszok (14/F) szeretnék leszokni de nem megy! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a legangyobb baj hogy jövö héten szombaton meghivott a barátom h aludjak ott és nem akarom h megtudja,mer biztos hogy elpletykálná az osztályba mindenkine.
2011. jan. 17. 15:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Igen ezt jól gondolod.Ez lesz a próba, lassan le kell szoknod.
2011. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: ne vidd el! Gondolom, ha már ott alszol, nem fekszetek le nyolckor, mire meg már alvásra kerülne a sor, úgyis olyan álmos leszel, h plüss nélkül is elalszol.


Egyébként nem ciki, a Jóbarátokból Yoey is egy pingvinnel aludt :)

2011. jan. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Igy van, ne vidd el! Otthon meg aludj vele nyugodtan, nincs abba semmi ciki!
2011. jan. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

a barátodhoz ne vidd magaddal és kész,ha meg hozzád mennek addig beteszed a szekrénybe vagy a polcra



párom 25 éves férfi léttére is plüssmacival alszik ha nem vagyok vele...nem dicsekszik ezzel persze,de miért ne?

valakihez hozzá kell bujni

majd lesz barátnőd,és a plüssmaci felkerül a polcra...

2011. jan. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Van barátnőm. Tudtok tippeket küldeni hogy hogy szokhatnák le mer rengetegszer jön át a barátnöm és nem gyözöm eldugni.
2011. jan. 17. 15:25
 6/19 anonim ***** válasza:
Minek dugdosni? Vedd közétek harmadikként, biztos a barátnőd is szereti a plüssöket!
2011. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az én barátom is plüssel alszik, egy ronda félszemű gorillával:) Szerintem nem ciki
2011. jan. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

honnan van az a plüss amivel alszol?


ugyis jön valentin nap,barátnődtől kérj plüssvalamit,és akkor még meg is lesz hatódva hogy azzal alszol ami tőle van,dugdosni se kell...

2011. jan. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én kb. 12 éves koromig aludtam egy plüssmacival, de egy napon elhatároztam, hogy felkerül a polcra. Felkerült el is tudtam aludni. Csak az alvó helyzetemen változtattam: Oldalra fordul, egyik láb behúz, kéz a párna alá...
2011. jan. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
én is(15/L):)
2011. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!