Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Félek az elutasítástól! Mit...

Félek az elutasítástól! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, nem volt még barátom. A külsőmmel nem igazán vagyok kibékülve, de tudom, hogy vannak tőlem gázosabb külsejű emberek. A barátaim szépnek, csinosnak mondanak. Olyan emberektől is szoktam bókot kapni, akik nem a közvetlen környezetembe tartoznak.

Szeretnék már egy komoly kapcsolatot, de félek az elutasítástól. Főleg, hogy legtöbbször olyan fiúk tetszenek meg, akik már foglaltak. Ha elutasítana egy fiú, akkor az a cseppnyi önbizalmam is elmenne és soha többé nem is próbálkoznék. :(

Amúgy inkább ilyen "művészlélek" vagyok, szóval buliba nem igazán járok, jobban preferálom a kávézókat. Szeretek színházba járni, olvasni, a kiállításokat. Úgy érzem, hogy egy ilyen lányra nincs is szükségük a fiúknak.

Mit tegyek?



2013. ápr. 2. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először is, még jó, hogy van szükségü(n)k ilyen lányra! Lehet, hogy nem a többségnek, de az értelmesebb résznek :D Ezen nehogy változtass, sokkal értékesebbek az ilyen emberek.


Na de a kérdésre válaszolva. Senki sem szereti az elutasítást, de szinte mindenki találkozik ilyennel az élete során, ez egy természetes dolog, nem tetszhetsz mindenkinek. Fiatalabb koromban én nem is mertem kezdeményezni emiatt, mert ú mi lesz velem ha visszautasítanak. Aztán eltelt 1-2 év, az a lány, aki tetszett volna, barátja lett, én meg itt maradtam azzal a kérdéssel, hogy "mi lett volna, ha...". És ez nekem sokkal rosszabb volt így utólag, azon rágódni, hogy mi lehetett volna ha bátrabb vagyok, mint egyszer megerőltetni magam. Azóta nem is gondolkodok ilyenen, ha van egy lány akkor kerek-perec megmondom minél előbb, hogy mit szeretnék. Persze azóta is volt sokszor, hogy elutasítottak, de mégis jobb érzés volt, hogy én megtettem ami tőlem telik, mert a többin nem tudok változtatni. Szóval, én csak ennyit tudok tanácsolni, próbálkozz nyugodtan és ne vedd magadra ha mégsem jön össze, ilyen az élet. De legalább a lelkiismeretednek jobb lesz úgy !

2013. ápr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát ezze én is így vagyok:'( ettől félek én is.
2013. ápr. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Bár igaza van az előttem lévőnek.(am lány vagyok xd)
2013. ápr. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!