Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hat éve külföldön élek. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hat éve külföldön élek. Nem szeretek itt élni. Nyáron találkoztam egy macedón csajjal. Mit csináljak? Nem vagyok egy csajozós típus, félek az elutasítástól, nem vagyok bátor. Bővebben lent

Figyelt kérdés
Leszólítottam(egy másik csajjal,meg egy pasival sétált)megadtam neki a számomat,mondtam találkozzunk másnap 15 órakor ugyanitt.Másnap elmentem,leültünk egy padra,beszélgettünk,mondta,ő szeret itt élni.Én mondtam,hogy nem.Nem nagyon beszéli a nyelvet,felajánlottam,hogy segítek neki,ha akarja,örült neki,megbeszéltük másnap délelőttre egy találkozót,sajnos késtem negyed órát,(önhibámon kívül.(nem volt ott a megbeszélt helyen,.pedig az első megbeszélt találkozónál felhívottt,(szám nélkül)mert kicsit elkerltük egymást.a számát nem kértem el,a nevét sem tudom sajnos,(nem kérdeztem).25éves,én 26 vagyok.Ez júliusban történt,említette,hogy három hónapra haza kell mennie,az ittartózkodás miatt.A szülei már régóta itt dolgoznak(megadtam az e-mail címem).Tudom,hogy hol lakik,és tudom a nőnek a számát,aki abba a tömbbe intézi az albérleteket.(Találkoztam már vele,más magyaroknak albérletet keresve)Egy nagyon jó barátomnak elmeséltem a történetet,ő azt ajánlotta mondjam el a nőnek,hogy keresem ezt a lányt,hátha tud segíteni.Nem értem,miért nem hívott fel,hogy miért késtem?Odamentem szótárral,könyvekkel.Lehet,hogy nem kellett volna mondanom neki,hogy ne verjük nagy dobra,hogy találkozunk,mert nem akartam,hogy a szüleim megtudják,mert mindig mondom,hogy nem akarok itt maradni,aztán mégis itt csajozom?Ezért késtem aznap,apa miatt.Nagyon tetszik ez a lány,nem tudom,hogy ez az albérletes nő segítene-e.Szerintetek nem ciki ilyen ürüggyel felhívni?Kérlek írjatok!Nagyon fontos lenne,hogy találkozzak vele,ha nem akarja már,hogy segítsek,az se baj,nem tudok mit csinálni,csak hadd tudjam megmondani neki,hogy nem akartam becsapni,tényleg csak segíteni akarok(semmi hátsó szándék).
2012. dec. 6. 00:40
1 2 3
 1/24 szómorú lány13 válasza:
Nem nem ciki felhivni ha kedveled tenyleg meg minden akkor hivd fel az alberletest es szerintem segiteni fog am tudom miro beszelesz en is kulfoldon elek es lehet nem szereted de lehet majd o megszeretteti veled szoval szokszerencset hozza :)
2012. dec. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Te meg mért vagy szomorú?
2012. dec. 6. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Nem ciki.

Ha sikerül elérned a csajt, akkor vagy végtelenül romantikus sztori lesz belőle, amit majd boldogan meséhettek később. Vagy kapsz egy kosarat, hisz csak kétszer találkoztatok és könnyen lehet, h már tárgytalan vagy neki. De akkor legalább tudod.

Egyébként ha nekem egy pasi nem kéri el a telefonszámomat első alkalommal, (csak az övét adja meg) akkor azt gondolom udvarias, nem akar nyomulni. Viszont ha második alkalomra sem, akkor meg azt h komolytalan. Biztos nem hívogatnálak. Bár a 15 perc késés még nem a világ. Akkor megkérdeztem volna, merre jársz, esetleg nincs-e bajod?

2012. dec. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!Fel fogom hívni az albérletes nőt.Kicsit kamuznom kell majd,hogy az albérlet után érdeklődöm:)Pontosan,nem szoktam nyomulni,nem szoktam leszólítani senkit(ő az első).Hiba volt,el kellett volna kérnem a számát a 2.alkalomnál.Biztos látta rajtam,hogy félek,bizonytalan vagyok.Nem tudom mi a jó:ha lemondja,vagy,ha összejön.Ha összejön attól fogok rettegni,meddig tart majd,ha nem akkor meg a csalódottság érzése lesz úrrá rajtam.Egyik se jó.Ilyenor bánom,hogy leszólítottam,minden nap rá gondolok.Félek,hogy soha nem fogom látni.Az tuti,hogy ezt a külföldi életet senki nem fogja megszerettetni velem.
2012. dec. 6. 11:41
 5/24 Golan Trevize ***** válasza:

A macedók lányok nem jól szopnak.


[link]

2012. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Nem érdekel,hogy hogyan szopna,én szeretem ezt a lányt.Nem érdekel,hogy milyen az ágyban.
2012. dec. 6. 14:44
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem gond,ha a két ünnep között hívom fel az albérletes nőt?
2012. dec. 9. 00:18
 8/24 anonim ***** válasza:

mindenképpen megpróbálnám felhívni a helyedben

de nem félsz tőle hogy azt mondja: Sz kopj(l)e ?

2012. dec. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
De igen.Legalább megnyugszom,nem fogom könnyen kiheverni,de nem is fogok leszólítani többé senkit.Egész nap ő jár a fejemben,legalább megtudom ő mit akar.
2012. dec. 9. 13:57
 10/24 A kérdező kommentje:
Hétfőn felhívtam az albérletes nőt.Azt mondta másnap délelőtt hívni fog.Én hívtam délután,nem vette fel.Kedd este írt egy üzenetet,hogy dolgoznia kellett,holnap (szerdán,december 20)jelentkezni fog.Nem jelentkezett.Mit csináljak?Lehet,hogy a két ünnep között kéne beszélnem vele?Oda akarom neki adni a nyelvtani összefoglalót,amit a macedón csajnak nyomtattam.Vagy csak kérjem el a csaj nevét?Nem tudom,hogy odaadná-e?Azt mondta egy kiadó lakás van csak,ebből azt szűrtem le,hogy lehet,hogy még télen is itt lakik a csaj.
2012. dec. 20. 08:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!