Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sosem lesz életre szóló...

Sosem lesz életre szóló párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Igazából nem vagyok pesszimista és volt már barátnőm, de egyik sem tartott sokáig és felületes volt, viszont egy ideje már egyáltalán nincs. Egyre többször jár azon az agyam hogy vajon így fogok megöregedni?!

Sokszor jó lenne ha tudnék magam mellett valakit akivel együtt lehetek "jóban-rosszban".

Mi lesz így?


26/f


2013. ápr. 3. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne siettesd! Én 40 évesen nősültem, DE elsiettem! :(

56/F

2013. ápr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet, csak ne légy ennyire pesszimista.

Az a baj sokan rosszul kezelik a párkapcsolatokat és sok a család.

Ha van kedved privátba beszélgethetünk erről, közben átadok pár jó gondolatot/tanácsot te döntésed megfogadod.e vagy sem

2013. ápr. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én 56 éves koromig nem szeretnék várni, ha egy mód van rá:)


2-ik, küldök privit

2013. ápr. 3. 17:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod mit hoz a holnap. Ismerkedj kötetlenül és céltalanul és majd kialakul valami.


Amúgy meg örülj annak ami van és ne azt sajnáld ami nincs. Sokkal könnyebb így az élet szerintem.

2013. ápr. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Márciuska ***** válasza:
A barátnőm 35 évesen ment férjhez! Ne siettesd, csak legyél nyitott és felszabadult. Ne akarj görcsösen semmit, hagyd, hogy vigyen az élet a lehetőségek felé, és ha nem lesz senkid, hát akkor nem lesz, ezt is fogadd el. Sokszor úgyis akkor kapunk meg valamit, amikor már könnyedén le tudunk mondani róla, így lesz igazi ajándék.
2013. ápr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Miért nem élvezed a függetlenséged, amíg lehet? Tudod, milyen jó is az életre szóló kapcsolat 2-3 gyerekkel, kölcsöntörlesztéssel, meg egy ráncosodó-elsárkányosodó nővel?


Á, csak viccelek, nem erről van szó. Arról van szó, hogy aki tud egyedül boldog lenni, az tud mással is boldog lenni. Ezt a kört nem lehet megspórolni. Ez van.


Üdv R.

2013. ápr. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!