Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mások is vannak így? 13 és...

Mások is vannak így? 13 és fél éves vagyok, de 11 nek nézek ki, és ha gyerekként kezelnek kiakadok, de valahogy nemtudom miért belül jól is esik ha aztmondják h aranyos, vagy cuki vok pl :$

Figyelt kérdés

pl a nők, vagy csajok.


13f


2013. ápr. 3. 19:53
1 2
 1/19 anonim válasza:
küldesz, linkelsz képet?
2013. ápr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

13 minden tekintetben gyerek épp hogy tinédzser...

Maradj még gyerek ez áll jól ebben a korban! Éld ki legyenek szép emlékeid ráérsz még a nagyok dolgával foglalkozni úgy 17-18 éves korban.

Amúgy én szeretem ha ebben a korban a gyerek gyerek marad. Idegesít hogy a mai 12-15 évesek játsszák a nagyfiú/nagylány szerepét.

Van hogy egy 13-14 éves lány idősebbnek néz ki a sok sminktől meg nagyoknak való göncöktől mint én majdnem 19 évesen -.-' pedig nincs kislányos kinézetem...

2013. ápr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
jó csak a fiúk az osztályomban mind csajokról dumálnak, és aztmondják hogy már mind volt nővel énmeg nem, de mondjuk aztmondja az anyám hogy xcsak kamuznak.
2013. ápr. 3. 20:01
 4/19 anonim ***** válasza:
48%

nagyon elcs*szett egy mai világ ha tényleg így van.

Meg sem akarom élni hogy felnőnek és "felelősséget" vállnak. Milyen szexközpontú egy világ hogy már a gyerekekben sincs ártatlanság.

Az internet, a tévé, a média a hibás, mert már hamar juttok hozzá olyan információkhoz, amihez nem kéne... Hol van már az amikor mi ekkor még fogócskáztunk, bújócskáztunk, fára másztunk? stb..

2013. ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
áááá énis azt csinálnám még, de már csak a nőzés van...
2013. ápr. 3. 20:11
 6/19 anonim válasza:
Már bocs, de egyértelmű, hogy kamuznak..
2013. ápr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
15 éves vagyok, 6 évesen mentem suliba, és az egyik osztálytársam(lány) úgy néz ki mint egy 11-12 éves kislány, na az már szívás
2013. ápr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nemtom hiogy kamuznak e, meert van pár akim TUUUTI hogy már dugtak.
2013. ápr. 3. 20:26
 9/19 anonim ***** válasza:
13 évesen? Szép. Amúgy gyerek vagy, nem tudsz mit tenni.
2013. ápr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
háét tudnék pl fiúsabbnak is kinézhetnék ha pl felnőtt ruhákban járnék, meg pl a hajamat levágnák xD de mondom valahogy jólesik ha aztmondják rám mások hogy aranyos xD tiszta búzi vok nmi? xD
2013. ápr. 3. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!