Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek a pocak egy...

Szerintetek a pocak egy minimum 20-30 évesnek férfias?

Figyelt kérdés

Szerintetek az nem baj, ha valaki szereti azt, ha a párja nem egy kigyúrt állat meg egy izomagy, inkább picit olyan zömök és mackós? Nem tűnik "betegesnek" ha valaki csak mert aranyosnak tartja a párja pocakját, arra kéri, hogy ne adja le, holott a férfit zavarja kicsit?

Mit gondoltok minderről, férfias a sörpoci, avagy nem? Nem arra a hordóméretű hasra gondolok, hanem arra, ami éppen hogy kidudorodik a póló vagy pulcsi alól.


Férfiak és nők vegyesen írhatnak, a férfiak azt, hogy ők miképp gondolkoznak a saját testalkatukról ha kicsit macisabbak, a nők pedig, hogy mit gondolnak minderről?


Köszönöm az értelmes válaszokat! :)

25/N



2013. jan. 30. 20:53
1 2
 1/11 cathilina ***** válasza:
Hát, nekem nem épp a zsánerem. Talán majd idősebb koromban, de erősen kétlem. Persze nem is kell, hogy kigyúrt állat legyen, de azért próbáljon nem növeszteni sörhasat. Ezzel nem mondom, hogy akinek tetszik, azzal valami komoly baj van, de valószínűleg a többség nem erre izgul...
2013. jan. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Az én párom is nagyobb darab(99 kg)van hasa is,és nem szeretném ha kisebb hasa lenne,jól áll neki
2013. jan. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Értem.

Köszönöm a válaszokat. Jöhetnek a többiek is. :))

2013. febr. 2. 15:11
 4/11 szelcsengö válasza:

Szia! Egy kis pocak még jól is állhat, de vigyázz, ne vidd túlzásba:))

Különben, elárulom neked, hogy a nök nagy többségének nem tetszenek a "kigyúrt izomagyak".

2013. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30/F vagyok. Bevallom, van egy kis pocakom, de nem vészes. Hogyan mondjam, igazándiból a magasságomhoz képest a testsúlyom még mindig kevés, ugyanakkor a hasam már nem kockás (tökéletesen kockás akkor sem volt), mint 4 éve. Vagyis természetesen most is kockás, csak a zsírpárnácskáktól nem látszódik. Látszik, h van rajta egy kis felesleg, kissé gömbölyödik is, ha teleeszem magam. :) Mindez úgy, h aktívan sportolok (nem versenyszerűen edzek), úszni járok hetente 1-2 alkalommal és 4-5 alkalommal otthon tornázok. Lehet a korral is jött ez a kis pocak, mindenesetre a korábbi farmerjaim még mindig jók rám, egy szóval nem aggaszt. Akit meg aggaszt, az választ másik pasit a húspiacról. ;)
2013. febr. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

4.:

Tudom, hogy jól áll. A párom inkább olyan "macis" és mindig is zömők alkatú volt. Kb. 195 cm, tehát szerintem elég magas férfi, de fiaral, 26 éves lesz. Imád enni, mindenfélét, és mivel az anyukája - aki egy nagyon rendes hölgy, szereti a párom is, tehát nem sajnál tőle semmit - jó szakács, irodai (tehát ülő) munkája van, meghízott. Őt hihetetlenül zavarja - nem tudom miért pedig jól áll neki a pocakja. Mondtam neki, és nem akarom, hogy leadja. Hogy vehetném rá?

2013. febr. 5. 22:34
 7/11 anonim ***** válasza:
Most a Pocak (direkt nagybetűvel) jutott eszembe a TV-ből.........a média átka.
2013. febr. 6. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7#

Nem jött ide, de lehet, hogy igazad van azzal a Pocakkal kapcsolatban. :))

Viszont térjünk vissza az eredeti kérdéshez. Mit gondoltok tehát a fentiekről? Avagy hogy hitessem el a párommal, hogy igenis jól áll neki a pocakja, és hogy ne adja le?

2013. febr. 6. 16:28
 9/11 anonim ***** válasza:
26 évesen ha pocakja van...az még nagyon korai és ha így folytatja az evést és a hízást, 30 felett már mázsa 20 is meglesz...
2013. febr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem igaz.
2013. febr. 8. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!