Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok érzelmileg...

Miért vagyok érzelmileg ennyire abnormális?

Figyelt kérdés

Tisztára hullámvölgyeim vannak, ha valaki szeretni akar, akkor el akarom taszítani de ha egyedül vagyok megöl a magány. Időnként ki akarom zárni az érzelmeket az életemből. Már gondolkoztam pszichológuson is, de nem hiszem hogy tud segíteni ezen, hiszen magam sem tudom mit akarok igazán.

Valaki volt már hasonló helyzetben?



#érzelem #abnormális #érzelmi szegénység
2013. ápr. 3. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:

pedig tud segíteni a pszihológus, pont olyan helyzetekre találták ki amikor nem tudsz magadon

félsz a calódástól, elutasítástól, rossz élmény vagy trauma/csalódás aminek nem is tuljadonítottál nagy szerepet az életedben ... de mégis szerethiányos vagy ha egyedül vagy és jólesne valaki

2013. ápr. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Simán lehet valami mentális betegség, irány a pszichológus
2013. ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez nem emntális beteség ... ez érzelmi dolog, amúgyis a pszihiáter foglalkozik mentális betegségekkel, a szihológus nem ... ő csak komplexusokba, félmekbe és hasonlókba segit
2013. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
foglalkozni foglalkozik, csak gyógyszert nem írhat fel nekik
2013. ápr. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Gyógyszeres kezelést semmiképpen nem szeretnék mert akkor rámsütik a bolond jelzőt.. Onnan már nincs visszaút.

Pszihológusra pedig egyenlőre nincs lehetőségem, viszont az sem biztos hogy ő ebben tud nekem segíteni.. :/ Vakaki le tudta rendezni magában?

2013. ápr. 4. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!