Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok egy senki aki...

Miért vagyok egy senki aki lelkileg és érzelmileg egy 0?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok, itthon megkapok mindent megvan mindenem , vannak barátaim , aztmondják helyes vagyok. Látszólag nem lehetne okom panaszkodni , de mégis nagyon sokszor ugy megyek be a suliba hogy rossz kedvem van , szomorú vagyok. Érzelmileg teljesen sebezhető és gyenge vagyok , ha egy lányt megszeretek nagyon szeretem , de egyszerűen nincs olyan lány akinek kellenék , pedig egy lànyért akit szeretek mindenem oda adnám.

#érzelmi gyengeség #lelkileg 0 #szeretnék valakit
2013. márc. 2. 08:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Leírtad miért vagy ilyen! Gyenge vagy! És az emberek ezt észreveszik! Ezért kéne összekapnod magad!
2013. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem neked egy olyan lany kell aki ezt eszeveszi de orulneki h ilyen vagy. Keres menny el olyan helyre ahol sok a lany es legyel kicsit pozitivabb az tetszik szerintem egy lanynak
2013. márc. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De mit tegyek hogy nelegyek gyenge ? nembirom már , van egy lány akivel talalkozgattam sokat , irogat nekem enis neki , de csak játszik velem ,huzza az agyam és egyszerűen ebbe belefogok őrülni , de én nemtudok ugy tenni mintha nem érdekelne mert nagyon kötődöm hozzá és nembirom elfelejteni. A reménykedés marad csak , de nembirom már
2013. márc. 2. 09:13
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak azzal lehet játszani, aki hagyja is magát. Ha határozotabb lennél, akkor nem tudnák ezt csinálni veled a lányok.
2013. márc. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem így van! Én pár éve ugyanígy szórakozgattam egy fiúval, mert láttam, hogy tisztára odáig van értem, és láttam, hogy lehet zsinóron ráncigálni. Hagyta magát kihasználni, amit nem szabadott volna, szedd össze magad szépen és ne hagyd magad, ha szereted is!
2013. márc. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ha nemhagyom magam , fèlek elveszítem teljesen . Azt mondod ezt muszály kibirnom ? csak igyfogok jólkijönni a dologból ?
2013. márc. 2. 09:31
 7/11 anonim ***** válasza:
Pont azt mondom, hogy nem lenne muszáj! Lehet, hogy kemény lesz amit mondok, de akkor elveszíted! Ha csak így huzigál téged jobbra-balra, akkor ő sem tudja igazán mit akar, csak szórakozik. Ha meg nem akkor meg nagyon kéreti magát, ez még a jobbik eset. De ha úgy látod, hogy nincs változás az ügyben sehogy sem, akkor hagyjad a fenébe. Ne legyél már ennyire érzékeny, ez már nagyon túlzás! Egy lánynak kell az, hogy biztonságot nyújtson neki egy fiú, és ha te rajtad mindig látszik ez a kétségbeesés, akkor az a lányok energiáját is csak elveszi. De én nem tudom ez a lány milyen, , hogy hogy viselkedik, de ha úgy érzed nem jutsz vele előbbre, én nem pazarolnám a helyedbe az időt rá! Jobb az, ha évekig csak egy helyben toporogtok, és még a lehetőséget is eltaszítod magadtól, hogy megismerj másokat is?
2013. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy túlzás de ilyen vagyok, nemtehetek róla. De Igazad van . Azthiszem hagyom a lányt . Nagyon nehéz lesz felejteni de megpróbálom. Ha fontosvagyok neki egyszer majd rájön. Köszönöm a segítséged !
2013. márc. 2. 09:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Túl fogod élni ne féljél! a szerelembe még senki sem halt bele! :) De te érzed, hogy van-e nála esélyed. Az egy nagyon jó dolog egyébként ha érzékeny vagy, azt nagyon szeretik a lányok, de érezni kell a határt is.
2013. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj olyat, hogy nem tehetsz róla, meg ilyen vagy, mert ez szánalmas... minden csak akarás kérdése. Te is akarsz változni, különben nem írtad volna ki ezt a kérdést. Csak nem tudod, hogyan kezdj neki.

Egy férfi legyen ambiciózus és határozott, legyen stabil jövőképe és céljai. Ha ezek a dolgok hiányoznak belőled ne csodálkozz ha cérnán rángatnak majd. Azon problémázol, hogy nem kellesz a lányoknak..mégis kinek kéne egy ilyen érzékeny és kishitű srác? A nők azokat a pasikat keresik, akik mellett biztonságot találnak. Ha nem vagy határozott és céltudatos, akkor ne csodálkozz, ha kihasználnak. Utálom azokat az embereket, akik egyik napról másikra élnek, siránkoznak a saját bajukon, de tenni érte, hogy jobb legyen..ááá azt már nem! Ne legyél már ilyen életképtelen! Mégis mit akarsz elérni az életben? Mi van, ha ennek a lánynak nem kellesz? Megáll az élet?

És mi az, hogy teljesen elveszíted? SOHA nem is volt a tiéd. Játszik veled. Tudod, minden lány élvezi, ha foglalkoznak vele a fiúk.. Erre bárki megfelelő..

Ideje lenne felébredni, hogy a való világ bizony nem fogja senki kímélni a te kis lelkedet. Ha nem vagy elég erős, az élet kiszelektál. Ne legyél olyan, aki 30évesen otthon nézi a tvt egész nap csipszet zabálva és depressziózik az elcseszett életén, csak mert képtelen volt változtatni rajta.

Döntsd el, hogy jó-e neked ez a puhap*cs állapot. Ha nem, akkor változtass rajta. Nem nehéz, minden csak akarat kérdése. Ne keress kifogásokat, ne próbáld megmagyarázni miért vagy ekkora nulla. Ha nem támasztasz magaddal szemben elvárásokat, akkor másokkal szemben sem teheted meg.

Ajánlom, hogy sportolj valamit, mert nagyon jó jellemfejlesztő. Járj konditerembe például. Hatalmas változásokat képes létrehozni a mentalitásban a sport. Erősebb leszel, nem csak fizikailag, de szellemileg is. Megnő az önbizalmad, és egy férfi stabil önbizalommal igazán vonzó ;)

2013. márc. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!