Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért nem "fogadnak el"?

Miért nem "fogadnak el"?

Figyelt kérdés
Vannak az osztályomból barátnőim,a fiúk is haverkodnak velem de ők is csak az osztályban.Szerintem jól öltözködöm,és nem vagyok az a z"agyonra sminkelem magam és fleg ma "vok"lány.Szerintem nem vagyok szép és ezt nem azért írom,hogy bárki is megerősítse,hogy de szép vagyok(persze nehèz lenne kép nélkül :) )Azt vettem észre hogy az utcán az emberek megnèznek ès el mosolyodnak! Ez miért?volt már flegma lányokkal """szerencsém"""és lenéztek,nyomiztak,mert hogy nem néztem olyan "jól"ki mint ők.(szóval nem rohadzam ott a plázában éjjel nappal,nem kenytem az arcomra nehezebb sminket mint amennyi én vagyok,nem nyomiztam le másokat,nem flegmultam velük) ez miért baj?Annyita szeretnék egy normális gyerekkort amikor nem néz le senki sem és úgy normál az élet ès nem sírok át éjjeleket hogy le nyomiztak!!! :/ segítsetek valahogy please!én változzak vagy mi? előre is köszi. :)
2013. ápr. 4. 18:15
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs ez lemaradt! 13/L :)
2013. ápr. 4. 18:16
 2/8 anonim ***** válasza:

Fogadd el magad, és a leírásod alapján jófej vagy, nem vagy kurv@ és ha vannak barátaid és haverjaid, akkor ne foglalkozz olyan idiótákkal, mint azok a csajok:)

Nehogy megváltozz, emiatt vagy egyéniség:)

Ha az utcán valaki megnéz és elmosolyodik, az azt jelenti, hogy szimpatikus vagy nekik:)

Ne foglalkozz velük, éld az életed, és akkor boldog lesz a gyerekkorod:)

Remélem tudtam segíteni!!:)

2013. ápr. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszodat!Aranyos vagy! :)
2013. ápr. 4. 18:32
 4/8 anonim válasza:
szerintem is jó hogy nem vagy "tucatember". maradj ilyen, senkinek nincs sajna tökéletes gyerekkora, nekem sem volt engem is sokan b.tattak a súlyom miatt, mostanra pedig az elsők között mentem férjhez és van egy gyönyörű kislányom, és sok barátot tudhatok mellettem. ez a tinikor ilyen sajnos mindenkit buzerálnak aki nincs abba a körbe benne, de hidd el jobb kívül maradni mint olyannak lenni mint ők.
2013. ápr. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőkkel. Felsőben nekem is hasonló gondjaim voltak. Nem "nyomiztak", csak gondolták. Az még rosszabb is. Én viszont elrontottam. Úgy kerekedtem felül ezen, hogy én is nekiálltam piszkálni mást. Így már békén hagynak de néha rám tör a lelkiismeret furdalás. Ha a sok kretén utál akkor valamit nagyon jól csinálsz. Érzik ők is, hogy jobb vagy náluk. Nem hiába, a kutya is akkor támad mikor veszélyben érzi magát.
2013. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! :) Csak attól félek,hogy majd gimibe fognak igazán piszkálni!:/szerintetek?
2013. ápr. 5. 07:06
 7/8 anonim ***** válasza:
A gimi már egy jobban összeválogatott társaság, de azért ott se leszel mindenkivel jóban. De a legtöbb barátságot ott fogod kötni, és ha ilyen maradsz, akkor tuti, hogy ott is szeretni fognak:) De ott mindenki kap egy tiszta lapot, és nem tudnak rólad minden ciki dolgot, mondjuk alsóból:)
2013. ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy így lesz kedves utolsó válaszoló! Köszi! :)
2013. ápr. 7. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!