Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Van összefüggés aközött, hogy...

Van összefüggés aközött, hogy csúnyácska vagyok és aközött hogy egyes társaságok nehezebben fogadnak be, és nagyon humoros, jópofa, már-már bohóc viselkedést kell felvegyek ahhoz hogy helyem legyen közöttük?

Figyelt kérdés
24 éves srác vagyok, sokszor csúnyának érzem magam, van egy olyan benyomásom hogy az emberek furcsa szemmel néznek rám és sokszor rossz közérzetem van amit, ha jobban meggondolok, az a tudat okoz hogy csúnya vagyok és emiatt kilátástalan az életem.
2012. márc. 10. 11:45
 1/3 anonim ***** válasza:

a tudat hogy csúnya vagy nagyon sokat ront, vagy elhiheted magaddal hogy jó csávó vagy, az csúnyaságod ellenére, vagy megteszel mindent amit kihozhatsz magadból(pl kondit, öltöny vagy mittomén) és majdcsak elhiszed, ha ez nem elég akkor mond azt hogy "menj a farkamba Önértékelés, nem érdekelsz én megtettem mindent"


:D

2012. márc. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hogy tudom elhitetni magammal hogy jó csávó vagyok, ha a sikerek nem jelentkeznek a való életben, pld odamegyek egy szép nőhöz és már inti is hogy fel is út le is út. Nem hinném hogy be lehet csapni ennyire az agyat. A maxot meg kihoztam magamból azt hiszem, jól öltözködöm, sportolok rendszeresen, szolizni is elmegyek néhanapján. De mindenesetre a kérdésem az volt hogy van-e összefüggés azok között. A többi amit alul írtam az csak plussz infó, igazából az érdekelne amit a kérdésben megfogalmaztam.
2012. márc. 10. 12:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Mondok kettőt:

Vannak indokolatlanul híres és rusnya emberek, akiket csak azért látnak szépnek mert híresek (szánalom)


Vagy te aki tutira nem vagy ronda, csak a bohóckodást ne vidd túlzásba mert az kontraproduktív lehet


amúgy nincs összefüggés

2012. márc. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!