Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyon alacsony az önbizalmam...

Nagyon alacsony az önbizalmam és néha úgy érzem, semmi nem érdekel. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Inkább az utóbbi a nagyobb probléma.Néha úgy érzem,semminek nincs értelme,mármint hogy semmi sem érdekel,semmi sem fog meg.Rossz úgy élni,hogy akármilyen témáról beszélgetnek,egyszerűen nem érdekel az egész.A másik gond az önbizalmammal van.Már próbáltam azt is mondogatni,hogy szeretem magam,de nem tudom magamat szeretni.Mit csináljak?Menjek pszichológushoz?

2012. nov. 28. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit nem szeretsz magadon? Változtass a külsődön. Ha utálod a hajad, mert göndör, egyenesítsd ki, vagy fordítva, kell a változatosság, míg rá nem jössz, hogy a természetes illik hozzád a legjobban. Ez igazából idővel megváltozik majd, nekem is évekbe telt, mire rájöttem, hogy marha jó csaj vagyok. :)

Én is gondoltam rá egy időben, hogy semmi nem lelkesít, semmi nem hoz lázba, és tény, hogy nem indul meg minden dologra az orrom vére, viszont van egy-két dolog, amivel ha találkozom, napokig a hatása alatt vagyok. Te is rá fogsz jönni, mi lelkesít. Olyan nincs, hogy ne érdekeljen semmi.

2012. nov. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet. Az a baj, hogy így nehéz megmondani valakiről, hogy neki mi segítene. Hány éves vagy? Miért nem tudod szeretni magad?
2012. nov. 28. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1 Ezen már túl vagyok.Mindenféle színű volt már a hajam,göndör is,egyenes is,még végül maradtam a természetesnél.

2 Ez egy nagyon jó kérdés.Egyszerűen csak nem érzem jól magam a bőrömben,úgyhogy valamit.

2012. nov. 28. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem jut eszedbe egyetlen dolog sem?

És arról, hogy mi kellene ahhoz, hogy jól érezd magad a bőrödben? Valami biztos van. Ott ülsz a gép előtt, olvasod ezt a választ, és közben nem érzed jól magad a bőrödben. Mi kellene ahhoz, hogy jól érezd magad. Mit csinálnál, hol lennél? Kivel lennél? Hogy néznél ki? Milyen évszak lenne? Milyen napszak lenne? Hány éves lennél...?

2012. nov. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vannak barátaid? Sportolsz valamit?


Ezek segíthetnek az önbizalmon :)


Az, hogy semmi sem érdekel, egy kicsit bennem is megvan :/

Fogalmam sincs, hogy mit tanuljak, mert amit most csinálok az nem tetszik és más se...


Írj, ha van kedved beszélgetni! :)

2012. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!