Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valami tanács? Hogyan javíthat...

Valami tanács? Hogyan javíthatnám a kommunikációmat?

Figyelt kérdés
Sokszor egyedül érzem jól magam a saját gondolataimban és leblokkolok ha kérdeznek tőlem váratlanul és nemtudok értelmes választ adni dadogni kezdek. És sokszor veszekszek magamban adott emberekkel.Sokszor előfordul hogy nem érzem jól magamat sok ember közellétében pl. forgalmas helyeken, ez lehet attól hogy nincs meg a saját helyem annyira sokszínű vagyok nincs egyéniségem. Van hogy izomagy vagyok és van hogy egy kisfiú tiszta zavaros a kép.
2013. ápr. 9. 22:34
 1/2 anonim válasza:

Valószínű,hogy te ilyen gondolkodó típus vagy.És szerintem pont ez az egyéniséged,hogy nem vagy az a bőbeszédű,és szerintem ezért is érzed ezt a frusztrációt,mert te tudod,hogy ilyen vagy,de ugye vannak a nagypofájúak,és úgy érzed,neked is olyannak kellene lenned.Persze ez csak az én véleményem.Ezt úgy küzdheted le,ha túl lépsz rajta,és te elfogadod saját magad.Hidd el,hogy az leginkább a bajod,hogy te nem érzed ezt normálisnak.Te ilyen vagy és kész.

Ha az is bajod,hogy mindig tudod kifejezni magad,akkor olvass sokat,az meg éppen hogy jó,hogy sokszínű vagy.Biztos nem vagy unalmas.

2013. ápr. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak azt mond amit érzel, persze bizonyos kereteken belöl, de nem kell eröltetni, csak amihez igazán van hozzáfűznivalód
2013. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!