Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan érezhetném magam...

Hogyan érezhetném magam bodognak, jó kedvűnek, vidámnak iletve felszabdultnak?

Figyelt kérdés

Vot egy időszak az életemben amikor is sokkal bolgogabb,illetve felszabadultabb voltam,rózsaszínben láttam a világot.


Hogyan érhetném el ezt megint?


Köszönöm! :)



2013. márc. 15. 23:24
 1/9 anonim válasza:
Keress valamit amiben örömöd leled :) próbálj olyanokkal barátkozni akik nem leszivnak hanem inspirálnak ! Es ne vegyél mindent halál komolyan . Most ennyi jutott eszembe :)
2013. márc. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi,de engem úgy alapjáraton érdekelne,egyfajta eufórikus feldobott élet érzésre gondolok..
2013. márc. 16. 00:02
 3/9 A kérdező kommentje:
De köszi az is fontos amit TE írtál... :D
2013. márc. 16. 00:03
 4/9 anonim ***** válasza:

Ne nézz hülyének, de... menj el futni. Ne akármilyen más sportot űzz, kizárólag fuss.

Elmesélem, hogy miért írom ezt.

Én egy rendkívül pesszimista, letargikus, már-már depresszív ember vagyok, akinek erős ok kell a boldogsághoz, spontán sosem vidám, és sokkal inkább szomorú és szűkszavú. Semmi nem tud feldobni.

Viszont, amikor futok... na az hihetetlen. Olyan belső erőt érzek magamban, boldogságot és kitörni készülő feszülést...! Néha futás közben ok nélkül nevetni kezdek, de komolyan. Nagyon jó. Felszabadít, pont, mint írtad.

Szóval, csak ajánlani tudom.

És ne úgy irányulj a futás felé, hogy te jó ég, sport és mozgás, izzadás, kínlódás. Nem kell ám szupergyorsan menned, csak, ahogy jólesik.

2013. márc. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Annyira nem szeretek futni,de köszönöm! :)
2013. márc. 16. 01:06
 6/9 anonim válasza:
Szerintem ha eufòriára vágysz,de nem akarsz tenni érte semmit,szívjál valamit...igen konkrétan drogokra gondolok.És igen ez szarkazmus volt...
2013. márc. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os válaszoló:Szeretnék érte tenni és igenis fogok futni is még,ha nem is zseretek annyira...


a cinizmust meg tartsd meg magadnak...

2013. márc. 17. 17:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez a beszéd, kérdező! :)
2013. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :))


Tényleg szeretnék futni,mert fontos...

2013. márc. 17. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!