Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Megint én...

Mit csináljak? Megint én kérjek bocsánatot? Tényleg szemét vagyok?

Figyelt kérdés

Múlt héten megtudtam egy hírt a barátnőmről, Dorináról, amit egy másik barátnőm, Kata mondott el. A hír fiúügy volt. Nagyon felidegesítettem magam, hogy miért csinálja ezt a srác Dorinával, amikor nap, mint nap látom mindkettejüket. Eleve nem szerettem a srácot, de most már utálom, és ezzel nem vagyok egyedül. Nos, igen, felidegesítettem magam, visszamentem az osztálytermembe, amikor a padtársam és a bizalmasom (Évi) látta, hogy ideges vagyok. Négyszemközt elmondtam Évinek, hogy azért vagyok ideges, mert Dorinával szemétkedik "A SRÁC". Egy osztálytársam éppen arra járt, amikor beszélgettünk és meghallotta, hogy Dorináról és a srácról van szó, a következő pillanatban már indult is Katához, meg Dorinához, hogy elmondja, mit hallott tőlem, amit épp Évinek mondtam, csakhogy ezt átalakította az ő szája íze szerint (konkrétan azt mondta, hogy én azt állítottam, hogy a Dorina meg a srác tapogatták egymást meg "smároltak" [eleve utálom ezt a szót és nem is használom és eleve nem tudtam olyanról, hogy "smároltak" szóval ezt is valaki mástól tudja] és a srác otthagyta... igen ez lett abból, hogy azt mondtam Évinek, hogy a srác SZEMÉTKEDIK). Dorina már meg sem kérdez engem, hogy ha elmondtam, akkor mit, mert ő mindenképpen az osztálytársamnak hisz, és meg van győződve arról, hogy csak ő lehet őszinte... Tudom, nem kellett volna semmit sem mondanom Évinek... de valahogy nem érzem annyira hibásnak magam, bár lehet probléma. Most ott járunk, hogy Dorina alig böffent valamit a folyosón ha köszönök, Katának panaszkodik, hogy én milyen vagyok, Kata meg persze elmondja nekem.. én nem szólok semmit, mert már mindig én kértem Dorinától bocsánatot, még akkor is, amikor azt mondta, hogy utálja a barátomat, akivel 3 éve vagyok együtt és nem tudja elviselni.. Katának meg azt írogatja, hogy jaj, biztos nem fogok ráírni, mert én nem hibáztam semmiben... Eleve ha Kata nem mondja, hogy a Dorinának baja van még mindig nem tudnám a bunkózásának az okát. De ez az utálat sem azonnal alakult ki, mert miután az osztálytársam elmondta a Dorinának, hogy mit "hallott" én is beszéltem vele, és akkor még röhögött velem meg minden, szóval még rohadt kétszínű is.....


Elnézést, ha nagyon zavaros... próbáltam érthetően fogalmazni, de még mindig nem vágom miért én vagyok a rossz... Kíméljetek meg bunkó és földbedöngölő hozzászólásoktól, mert nem azért írtam.



2013. ápr. 4. 20:52
 1/1 anonim válasza:
Te jó ég.. Dehogy kérj bocsánatot..ha egyszer nem engedte, hogy elmagyarázd bocsánatot se kellett volna kérj. Az a Dorina meg ha így áll a dologhoz mégcsak barátnő sem. Szerény véleményem szerint nem kell a lánnyal foglalkozni ha meg nem tetszik neki a dolog úgyis megkérdez, és ha megkérdez el tudod mondani neki a véleményed, ha meg nem érdekli akkor annyi volt barátnőnek. Az ilyen dologért ne te kérj bocsánatot.. ha nem várja meg, hogy elmagyarázd akkor nem érdemli meg, hogy bocsánatot kérj. :)
2013. ápr. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!