Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy hozzam rendbe ezt az...

Hogy hozzam rendbe ezt az égészet? ://

Figyelt kérdés
teljesen kilátástalan vagyok... elvesztettem az össze barátom... nem tudom mit tegyek :( elkezdtem kábítószerezni és azt mondják teljesen megváltoztam :S van az osztálybólegy lány akivel már nagyon régóta utáljukegymást egy éve még én voltam az osztály közép pontja de utána kipróbáltam ezt-azt és nem figyeltem a barátaimra és az a csaj mindenkit ellenem fordított és ahogy ez megtörtént még jobban elkezdtem a kábszert mert el voltam keseredve bár még mindíg el vagyok... de már olyan szinten megutáltak hogy már suliba se megyek... megkérdeztem az egyik barátomat vagyis csak volt barátomat hogy miért utál?! és erre az volt a válasz hogy nem tudja csak utál :/ nem értem mi van :/ elkönyveltek egy drogos k*rvának :/ a drogosnak még van vagyis volt valóság alapja de a k*rvának nincs!!! nem létesítettem senkivel szexuális kapcsolatot szóval nem értem :/ :( valaki tud valami tanácsot adni?váltsak sulit?mert én már nem bírom ebben a suliban :/
2013. ápr. 11. 02:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Vagy légy magántanuló.

Mindenesetre szerintem keress fel egy dokit,aki segít a leszokásban.

2013. ápr. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mondhatnám, hogy bizonyíts be nekik, hogy csak egy botlás volt az életetbe, és megváltozol.

Csak ezzel az a hiba, hogy mások kedvéért nemlehet megváltozni, mert függeni fogsz az adott személytől érzelmileg. Ha eltávolódig tőled, akkor kétségbe leszel esve.

Az meg ne érdekeljen, hogy ki mit mond rád. Az emberek kegyetlenek, ott rugnak bele a másikba ahol csak lehet, tisztelet a kivételnek.

Saját magadnak kell eldöntened, hogy le akarsz-e szokni.

(remélem igen). Akkor kérj szakember segítségét, mert egyedül nagyon nehéz.

Vond le a következményeket, és tanulj a hibádból, miért is jutottál ide.

Aki a középpontba van, sok mindenre képes, hogy megtartsa a pozícióját. Itt kell húznod egy határvonalat, ez belefér, ez már nem.

Mindenhol vannak szószólok, aki a másikast úgymond kiutálja, és mennek utána a többiek.

Itt egy csomó kérdés merül fel.

Engeded, hogy más befolyásolja az életedet?

Ha valaki rosszat mond rólad, akkor egész héten azon rágondsz?

Ha ártasz magadnak szerinted fognak sajnálni? (nem)

Elmenekülnél a gondok elől? Ha igen attól még a próblémák megmaradnak?

Szerintem amit tenned kéne, bár tudom, könnyű tanácsod adni.

Soha többé nem kábítózol- saját magadért, mert többet érsz.

Az előítéletet nem könnyű megváltoztatni, csak éld az életed olyannak ami az adott helyzetben a legjobb, tiszta lelkiismerettel.

Sajnos a mai emberekre nem lehet mondani, hogy megbocsáltók. Így elég rendesen kell küzdeni.

Tegyél hát így. Példás magatartás, nagyon jó tanulás.

Akkor megint mondhatják, hogy megváltoztál. De a ó irányba.

Nehéz ha az ember osztálytársai semmibe nézi, ez nehezen fog megváltozni. Tudd, hogy mit akarsz az élettől, és naponta dicsérd meg magad valamiért meg.

Tudom, hogy ez nem vígasz, de rengeted embert lek@urvázknak. Ez már szava járásuk az embereknek.

Ne érdekeljen ki mit mond.

Hallgasd meg a következő mesét.

(Ha felveszed amit mások mondanak, akkor a pötty rajtad marad.)


http://www.youtube.com/watch?v=bwvevylcTYA

2013. ápr. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindkettőtöknek és már több mint 1 hónapja nem élek semmi kábszerrel :) amúgy ez a mese nagyon aranyos volt :) de nekem bent már egy barátom sincs inkább az zavar és nem tudok senkivel sem beszélgetni, hülyéskedni csak egyedül ülnék a padban :/ :(
2013. ápr. 11. 12:58
 4/4 anonim ***** válasza:
üdv a klubban.
2013. ápr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!