Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ha magatol szet...

Mit jelent ha magatol szet torik egy tanyer? Nem ertettem az egeszet. Le blokkoltam teljesen.

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 23:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek az anyagok ugye olyan eljárásokkal készülnek, ahol nagy hőnek vannak kitéve, aztán legtöbbször hirtelen le kell hűlniük, marad bennük némi feszültség. Nem villamos, hanem mechanikai, aztán használat közben megint kapnak hideget-meleget és ha maradt benne valami tökéletlenség gyártáskor, mondjuk kis légbuborék, zárvány akkor egyszer csak meg fogja adni magát. Látszólag minden hatás és ok nélkül elreped, eltörik.


Nincs szellem a házban, de ezt gondolom már sejtetted, hiszen nem az ezotéria kategóriában tetted fel a kérdést.

2012. nov. 13. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de ez a tanyer magatol eltort csak a szele nem az egesz! es nem volt semmi meleg meg hideg kozelebbe.. nem ertettem hat nem tudom miez.
2012. nov. 13. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Bárhogy elrepedhet, nem csak a szélén. És akár bent a szekrényben is - nem kell hogy abban a pillanatban érje éppen meleg, hideg vagy pl. ütés.
2012. nov. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!