Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Önbizalomhiány esetén mi a...

Önbizalomhiány esetén mi a teendő? (tovább lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék már túl lenni ezen az egészen... Elegem van, hogy nem tudom gátlások nélkül szépnek érezni magam azóta, hogy többen bántottak, hogy csúnya vagyok. Eleinte nem érdekelt a véleményük, de később már minden alkalommal, amikor tükörbe néztem eszembe jutottak azok a szavak, amikkel engem illettek. Akkor kezdődött, hogy nagyon befordultam. Az eset előtt nem voltak hasonló problémáim, kifejezetten jól éreztem magamat a bőrömben.

Ez az egész már több, mint fél éve történt, és már kezdtem kiheverni, amikor minden előről kezdődött. Azt hiszem, valamit rosszul csinálok. Tudnátok ajánlani valami hatásos módszert ilyenekre? 16/L



2013. ápr. 11. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor fogjátok már fel végre,hogy erre "hatásos módszer" nincsen?Mert senki nem lehet a saját maga orvosa.

Pszichológushoz kell fordulni,ha már nem bírod én is oda járok.

16/f

2013. ápr. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
hát ez a válasz elég baromság volt.
2013. máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát a 2. válaszoló egy gyökér volt,fikázni tud mást nem.
2013. máj. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd meg magadon azokat a dolgokat, amiken változtatni szeretnél. Ha például a hajaddal van gond, vágasd le, nézz olyan frizurákat, amik jól állnak. A többiekkel pedig ne foglalkozz, van akinek Te vagy a legszebb!
2013. jún. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó: köszönöm, hogy te legalább normálisan tudtál válaszolni. Most már lehet, tényleg pszichológushoz megyek, nem tudom megoldani egyedül ezt az egészet... Már csak anyuval kéne beszélnem erről.


Amúgy én is directioner vagyok:)

2013. jún. 12. 21:39
 6/6 anonim válasza:
Na, hogy vagy? Voltál pszichológusnál?
2013. nov. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!