Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Akkor én most optimista,...

Akkor én most optimista, realista vagy pesszimista vagyok?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem egy csomó tesztet és mindegyiknél más-más eredményt kaptam: Voltak amelyeknél azt kaptam eredményül, hogy optimista, voltak amelyeknél azt kaptam eredményül, hogy realista, és voltak amelyeknél azt kaptam eredményül, hogy pesszimista vagyok.

Őszintén válaszoltam a kérdésekre. De én magam nem tudom ledönteni, hogy akkor melyik csoportba is tartozom. Melyik vagyok én akkor?



2013. ápr. 4. 13:06
 1/8 A kérdező kommentje:
eldönteni*
2013. ápr. 4. 13:07
 2/8 anonim ***** válasza:
az mebreket nem lehet kategorizálni, vannak dolgok amiket pozitívaban látunk, vannak olyanok amikhez negatívan viszonyolunk, és olyanok is amihez, obeiktíven, reaálisan állunk hozzá
2013. ápr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De akkor melyikbe tartozom a legjobban?
2013. ápr. 4. 13:22
 4/8 anonim ***** válasza:
tényleg nem lehet kategorizálni, viszont feltehetsz magadnak olyan kérdéseket, hogy a pozitív vagy a negatív oldalát nézed-e esetleg a hibás döntéseidnek, szoktál-e "polarizálni" (tehát ha volt egy tulajdonképpen jó napod egy nagyon kínos pillanattal akkor az tönkreteszi-e a kedved a nap végéig) illetve hogy az embereknek melyik oldalát nézed. nálam például változó. vannak abszolút pozitív időszakaim, illetve hullámvölgyeim is.
2013. ápr. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 2xSü ***** válasza:
Ha te kívülről várod a választ arra, hogy milyen vagy, akkor rég megette a fene. Milyennek akarod látni a világot? Erre a kérdésre csak te tudsz válaszolni, senki más.
2013. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%
Tényleg ennyire hülye vagy? Miből gondolod, hogy ennyiből megtudjuk mondani?
2013. ápr. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mitől lesz neked jobb ha megtudod? Megváltozol tőle vagy mi?

Ha kiderül hogy optimista vagy akkor még jobban az leszel vagy ha kiderül pesszimista akkor változtatsz? Csináld azt ahova ki szeretnél lyukadni.

Amúgy tényleg életfelfogás kérdése és hogy hogyan állsz neki dolgoknak. Ezt meg csak te te tudod.

Bár ha ennyire rálátást akarsz a dolgokra az inkább realista. Téged csak a valóságos tény érdekel. Ha optimista lennél mindegy lenne ha meg pesszimista akkor te már eldöntötted volna a legrosszabbat.

De az is lehet HANGULATEMBER VAGY! Mikor milyen kedved vagy úgy reagálsz s ezért kapsz más-más megoldásokat. De az is lehet hogy mindhez másképp állsz hozzá valami jobban vonz valami nem...

2013. ápr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt csak te tudhatod, melyik vagy!

Van egy barátnőm, mindig mindenben a rosszat látja. "Nem fog sikerülni a dogám; engem nem szeretnek az osztálytársak; a régi barátságaim szétmentek, a mostaniak is szét fognak". Na ő gyakran és jobban elszomorodik.

Én mindig pozitívan állok mindenhez, ha vmi nem sikerül, azt mondom: majd legközelebb keményebben dolgozok, hogy meglegyen! Sikerülni fog! Bízok magamban!

Na amelyik jellemzőbb rád, az vagy te.

Realista: [link] ha ez jellemzőbb inkább rád, akkor ez vagy.

2013. ápr. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!