Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha látnád hogy valaki fel...

Ha látnád hogy valaki fel akarja akasztani magát megakadályoznád? Vagy rá bíznád?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 12. 10:37
 1/7 Antimod ***** válasza:
100%

Megkérdezném, miért teszi, és megpróbálnám lebeszélni róla. Szerintem sokan banális okokból, a "pillanat hevében" akarják megtenni (pl. megbuktak, elhagyta a szerelmük), megint mások nem látnak kiutat egy évek óta fennálló, egyre súlyosbodó helyzetből, vagy pl. halálos betegek.

Ezernyi oka lehet a szándéknak.

2013. ápr. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 sztrecskó ***** válasza:
87%
Egyértelműen le akarnám beszélni róla. Nem akarnám tudni, hogy egy jó és hasznos beszélgetéssel akár megmenthettem volna az életét, de nem, én nem tettem. Egy próbát megér. Még ha nincs is mondanivalóm, egy ölelés, megértő nézés sok jót tesz.
2013. ápr. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Segítenék neki. Bár akasztás rossz halálnem, akár napokig is vergődhet valaki ha elcseszi.
2013. ápr. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem lebeszélni próbálnám, hanem simán beszélgetni vele. Ilyenkor nem papolásra van szüksége az embernek, hanem megértésre.
2013. ápr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Engem se zavarjon senki ilyen fontos, és saját dolgokban.
2013. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

15:41


:D

2013. ápr. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
81%
bizonyára kíváncsi lennék arra, miért teszi, de nem akarnám mindenáron megakadályozni. volt olyan ismerősöm aki betegség miatt akasztotta fel magát, és meg is értem.
2013. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!