Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerelitek le az...

Hogyan szerelitek le az okoskodó embereket?

Figyelt kérdés

Rengeteg ember van, akik szereti lenyomni a másik torkán a véleményét, anélkül, hogy bárki is kérte volna. Főleg idősebbek. Tisztelem őket meg minden, de felnőtt ember vagyok és bosszant, ha időnként meg akarják mondani, mit csináljak (kisebb nagyobb dolgokban egyaránt), főleg, ha meg akarják mondani, mit gondoljak. Majd hülyének néznek ha én máshogy gondolom. Nem vagyok extrém figura, sem polgárpukkasztó, sem bunkó, csak egy felnőtt ember, aki nem szereti, ha kérdés vagy kérés nélkül beleszólnak az életébe. Nekem ez a normális. Én sem tolom le a másik torkán a véleményemet vagy az akaratomat, szerintem minden ember szuverén egyéniség és csak akkor szeretem a tanácsokat, ha én kértem őket.


Hogyan tudnám az ilyen embereket leszerelni úgy hogy közben ne legyek bunkó?


26/N


2013. ápr. 12. 12:26
1 2
 1/12 Antimod ***** válasza:

"Nekem más a véleményem."

"Ezt máshogy gondolom / szeretném."

2013. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"Aha." és továbbmész.
2013. ápr. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első: köszi, ezekkel már próbálkoztam, ilyenkor bánnak úgy velem mintha dilis lennék. :)
2013. ápr. 12. 12:51
 4/12 Antimod ***** válasza:
100%

"ilyenkor bánnak úgy velem mintha dilis lennék"


Akkor pedig nem veled van a baj. Ők pedig csak saját magukon segíthetnek itt már. Életbe lép a második válaszoló pontja. :)

2013. ápr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha fontos az illető számomra, akkor elmondja, meghallgatom. De nem szállok vele vitába, ha már a sokadik kört futjuk le a témában. Akkor inkább gyorsan témát váltok.

Ha nem érdekel az illető, akkor otthagyom, mert nem vagyok köteles az Ő magyarázatát hallgatni. Ennyire egyszerű!

2013. ápr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
"Biztos igazad van"
2013. ápr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
sehogy, rájuk kell hagyni mindent, az öregek már csak ilyenek.
2013. ápr. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. ápr. 12. 20:13
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én már odáig jutottam, hogy teljesen más dimenzióba tudom rakni az agyam, ha valaki elkezdi nekem tolni az okoskodását, és képes vagyok közben azon gondolkodni, hogy melyik boci csokit vegyem meg majd a boltba, vagy milyen érdekesen van felöltözve az az ember ott az utca másik oldalán, vagy jé milyen aranyos kiskutya.


Szóval én is elég idegesítő lehetek nekik, hogy képes vagyok rohadtul ki-be engedni a fülemen,amit mondanak, és szó nélkül felállni ha megtehetem, mindezt bűntudat nélkül, és könnyedén. De néha, már kifejezetten szórakozásomat is lelem az ilyen típusban, és mosolygok rá, sőt direkt visszakérdezek hülyeségeket, és hihetetlen, hogy mindenre van válaszuk.

2013. ápr. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát én úgy vagyok vele, hogy minden olyan ember, aki sík hülye, és okoskodni merészel, arra magasról teszek.

Felőlem átpofázhatja a napot, egyik fülemen be, másikon ki.De természetesen megfordul a fejemben, hogy pofán verjem.

2013. ápr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!