Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerelitek le az...

Hogyan szerelitek le az okoskodó embereket?

Figyelt kérdés

Rengeteg ember van, akik szereti lenyomni a másik torkán a véleményét, anélkül, hogy bárki is kérte volna. Főleg idősebbek. Tisztelem őket meg minden, de felnőtt ember vagyok és bosszant, ha időnként meg akarják mondani, mit csináljak (kisebb nagyobb dolgokban egyaránt), főleg, ha meg akarják mondani, mit gondoljak. Majd hülyének néznek ha én máshogy gondolom. Nem vagyok extrém figura, sem polgárpukkasztó, sem bunkó, csak egy felnőtt ember, aki nem szereti, ha kérdés vagy kérés nélkül beleszólnak az életébe. Nekem ez a normális. Én sem tolom le a másik torkán a véleményemet vagy az akaratomat, szerintem minden ember szuverén egyéniség és csak akkor szeretem a tanácsokat, ha én kértem őket.


Hogyan tudnám az ilyen embereket leszerelni úgy hogy közben ne legyek bunkó?


26/N


2013. ápr. 12. 12:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

igazából a valós probléma csupán az, hoyg milyen szituációban fordul ez elő. ha megtehetem, akkor nyilván ott hagyom az illetőm, mert az én időm drága. ha családi dolog, akkor már érdekesebb. alapvetően ott is az előző szabály érvényesül, ha nem köt semmilyen komolyabb érdek az illetőhöz. csak mondjuk egy közös családi vacsoránál nem lehet válogqatni hogy kijöjjön ki nem, pl van ott vcalaki aki t szeretsz, meg vlaaki akit utálsz...

mondjuk ha valakit szeretsz akkor szerintem van laklamad rá tlaálkozni vele máskor is, akit meg utálsz, azt kerülöd.


szóval ha előre tudod hogy 1 idióta ott lesz, akkor nem mész el.

2013. ápr. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ment a zöld kéz! :) Igyekszem megfogadni a tanácsokat!
2013. ápr. 16. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!