Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tudnék csinálni? :S

Mit tudnék csinálni? :S

Figyelt kérdés

nagyon sok problemam van,nem talalok munkat mert 10.osztalyom van,csaladi ok miatt nem tudtam befejezni...egyedul elek, szamlakra nagy nehezen osszeszedem a penzt,de ehezek..megbuntettek bkv ellenorok, par nap es duplaja lesz amit fizetnem kell es csak emelkedni fog..en nem fogok se bortonbe ulni,se az utcara kerulni,se masokon eloskodni..inkabb a halál..már honapok ota depresszios vagyok...sorolhatnam..elegem van mindenbol. gondolkodas nelkul kinyirnam magam,de a csaladom miatt egyszeruen nem tudom megtenni,mert tudom hogy azt a csaladtagjaim nem élnék túl,és van koztuk aki szinten a halalba "menekulne."mit tegyek hogy ne erdekeljen?! egyszeruen nem birok ezen tuljutni hogy masnak fajdalmat okoznék...de nem birom mar az eletet es bele fogok orulni..

19/F


2013. ápr. 14. 06:26
 1/9 A kérdező kommentje:

idèzem: ".en nem fogok se

bortonbe ulni,se az utcara kerulni,se

masokon eloskodni..inkabb a halál." :S

2013. ápr. 14. 06:41
 2/9 A kérdező kommentje:
itt csak a munka az egyetlen megoldás,de nemtudom meddig megy ez.. egyszeruen nem vesznek fel sehova es keves a lehetoseg a jelentkezesre is..foleg nekem egy 10 osztalyosnak :S
2013. ápr. 14. 06:53
 3/9 anonim ***** válasza:

Én alternativ megoldást javasolok, nem biztos, hogy tetszeni fog, de azért gondolkozz el rajta.


Az egyház minden helyzetben segít az elesetteknek. Nem tudom hol laktok, de a Don Bosco Alapítvány például ilyen esetben legalább az élelmezéseteket megoldja. A Vöröskereszt ruhát és fürdési lehetséget ad.


Sajnos karitatív szervezetet és egyházat fel kell keresned

2013. ápr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

egyedül élek.ilyeneken nem akarok részt venni.:S ruháim, tisztálkodni tudok.

az étellel vannak a gondok.

de kezdek rádöbbenni hogy nemtudok mit csinálni.ha nem találok munkát 2héten belül..nem csinálom ezt tovább...

amit elfelejtettem..félre ne értsen senki nem sajnáltatni akarom magam stb..

2013. ápr. 14. 08:00
 5/9 anonim válasza:
Hol laksz? Próbáltad már gyárakat, ahol betanított munkásokat alkalmaznak első sorban? Ott igaz alkalmisként, de van rá esélyed, hogy legalább úgy alkalmazzanak, ha más nem addig, amíg nem lesz jobb megoldás.
2013. ápr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Budapesten.

Próbáltam, bár itt nem sok olyan gyár van amihez elég az általános..

2013. ápr. 14. 08:22
 7/9 anonim válasza:
Első körben, próbáld mindig a HR-eseket hívni, mert sokszor, ha valaki utcáról bemegy már a portán elküldik, hogy nincs felvétel. Ezt tapasztalható nálunk is, nem szívesen fogadnak így senkit szívesen. De érthető is mert nem lehet tudni milyen ember jön be az utcáról, ki tudja. De ha telefonon, sikerül megbeszélned velük egy interjút, már nagyobb esélyed van.
2013. ápr. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 dani900 ***** válasza:

Egy haverom 9 osztály után, akkoriban sokat kocsmázott, viccből megkérdezte az egyik öreg kocsmárost, hogy nem kell-e neki egy segéd, úgy is sokat vannak nyitva.

Egy hét múlva már nem járt iskolába, kocsmáros lett, a borravalóval együtt 100-120-at keres, és már három éve csinálja.

Szóval kell egy kis szerencse, de szerintem inkább leleményesség.

2013. ápr. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még egy ötlet. Nagyon nagy hiány van az ezermester szakmában. Ha esetleg legalább lenne egy fúrógéped biztosan jelentkeznének egyedülálló emberek, hogy szerelj fel egy polcot, rakj össze egy szekrényt.


Gondolkoztam, hogy még mit tudnál csinálni. Vannak farmok ahol lovakat tartanak, neten keress rá. Ilyen helyen kell fizikai munkás, és vannak olyan helyek, ahol mezőgazdasági idénymunkás is kell. Esetleg tanyán (van Pest környékén is) kereshetnél élelemért munkát.


Kár, hogy az egyház vagy hasonló karitatív szervezet segítsége nem kell. Espresszókba, kocsmákba szoktak még felvenni embereket, esetleg parkolóőrnek, pl. Margitszigeten van parkolóőr rengeteg, folyton újak jönnek senki nem elég kitartó.


Más ötletem nincs bocs.

2013. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!