Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Braskó Csaba "Milliomos...

Braskó Csaba "Milliomos észjárás, Szemléletfejlesztés"-e beválik?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akik megrendelték és használják. Én nem adtam pénzt érte, egy ingyenes mailsorozatot olvasok tőle. Most hagyjuk az ilyen "mégegy szerencselovag, aki csak lehúzni akar" szemléletű, de tapasztalás nélküli általánosító válaszokat, mert azt azok nélkül is tudom, hogy ma nagy divat a szép jövő ígéretével pénzt kicsalni az emberekből. Meg azt is, hogy sok naív ember van, aki azt hiszi, hogy egy könyv vagy program hirtelen megváltja az életét. Én pont ezért nem vettem meg, de nagyon érdekelne, hogy aki megvette, milyen tapasztalatai lettek általa. Köszönöm.
2013. ápr. 15. 06:52
 1/7 anonim ***** válasza:
90%

szerintem nem fogsz itt ilyen embereket találni, inkább valami könyvportálon.


ettől függetlenül adhatok pár tanácsot inygen is a millimosságról:


1) rohadtul meghatározó milyen családba születsz

2) az emberek többsége külsőségekből ítél és érdekkapcsolatokat ápol


ezek mentén sok pénzt kereshetsz, ha hozzáteszed azt a tudásod, miszerint az embereket a reményeik mentén lehet megvezetni.

a bevonzós marhaságok nem változnak, a nonverbális kommunikáció meg a saját lehetőségedi megteremtése már annál reálisabb dolog.


ezeket leginkább sok ismeretszerzéssel és mégtöbb munkável éred el. általános ismeretszerzés, kapcsoltépítés, kölcsönös szívességek, stb.

2013. ápr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Szia, olvastam a kérdésedet. Azóta eltelt már pár hónap, azt szeretném megkérdezni, használod-e ezt a szemléletet és haladtál-e valamit elöre, akár emberileg akár anyagilag?
2013. nov. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 kornel13 válasza:
100%

Még Én sem rendeltem meg a sorozatot. Viszont én is olvastam a e-maileket és a Muzsa könyvét. (korábban más szerző hasonló könyvet is) Csupán csak azért válaszolok, mert az egyik válaszadó is említette, hogy 'sikeres jövővel kecsegtető lehúzós' egyéb marhaságok keringenek a neten, amikkel pénzt lehet kicsikarni emberekből. Én az eddig olvasottakat alapján egyáltalán nem ennek vélem.

Úgy gondolom csaba arra akar rávilágítani, hogy 'amink van, abból hozzuk ki a maximumot' és ezáltal érjünk el változást az életünkben. Ezt úgy tegyük, hogy az időnket koncentráltan nem pedig 'helyben járással' vesztegetjük el, hanem valóban a lényeges kérdésekre fókuszálva próbálunk változtatni (természetesen amire van ráhatásunk - miniszterelnök leszek, meg bevonzós dolgok maguktól nem mennek, pusztán azért mert arra gondolok az ágyamban). Szerintem ezt foglalja 1 rendszerbe. A könyvet olvasd el az csak 3500.- Ft és sok kérdésre talán választ kapsz.

2013. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Gy.Ata válasza:
100%
Szerintem megéri az árát, én megvettem. A fiam is kiolvasta, és sokat tanult belőle.(Sok ember ennek a könyvcsomag árának többszörösét költi havonta cigire.) Ez sokkal hasznosabb. Szívesen költöttem inkább erre. :)
2014. dec. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
84%

Hello!


Megvettem az első kis könyves gyakorlatias csomagot még 2011-ben.

Munkahelyen odafigyelve, vannak akik másolnak de csak részleteiben és látom, hogy vannak módszerek / megnyilvánulások amik "terjednek"

Még senki nem kérdezte hol tanultam.


Jelentősen nőttek a bevételei a családunknak.

Természetesen magunknak köszönhető, de ez az egész olyan mint ételen a fűszer.


Éhen nem halsz nélküle de egy mnásik minőségbe és új kilátásokba helyezi az eddigi környezetben a szereplésedet.


Persze rajtad múlik, alkalmazott vagyok,építkezek, négy hobby-m van aktívan, négy gyerekem, adok -veszek, kicsit minden lében kanál az életem.


Ha egy gép eéőtt senyvednék on-line valahol egy panel X. emeletén digitális bennszülöttként és semmi akció- reakció az éeletemben a környezetemmel és a Föld nevű bolygóval akkor várhatnám a "sikert".

2015. máj. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Braskó könyve nagyon jó. Olvastam, jártam nála személyes konzultáción is, és akkorát lendített a vállalkozásomon és egyáltalán a problémás helyzetek kezeléséhez való hozzáállásomat, amit le sem írok, mert túlragozásnak tűnne. Amúgy egy pofátlanul szkeptikus, materialista, MLM bullshitektől és a túlmisztifikált hókuszpókuszpszichológiától erősen távol álló figura vagyok. Véleményeket sem szoktam írni, de Braskó cucca annyira jó, hogy megérdemli.
2016. szept. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Múzsa: jó könyv, de észre kell venni, hogy a főszereplő csupa jó, megoldható problémával küzd.


A zöld csomag: szintén jó, de csak ha változni akarsz, segít sokat gondolkozni. Én arra jöttem rá a segítségével, hogy nem biztos, hogy nekem való, de ezzel együtt úgy látom, hogy mindenképpen gondolkoztató, sokat segít. Valójában annyi amennyiről a címe szól: szemléletfejlesztés, felelősségvállalásra is tanít a saját életeddel kapcsolatban. Nem az a lényeg, hogy vállalkozó legyél, de találd meg az utadat.


A legnagyobb csomagra és előadásokra nem mentem.

Az emailes cuccai gondolkoztatóak, de persze azokat sem kell 100% elfogadni.


Összességében elhiszem neki, hogy jót akar, nem csak pénzt.

2018. máj. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!