Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az a kevés önbizalmam is...

Az a kevés önbizalmam is elveszett a p*csába, hogyan hozzam vissza azt, ami nincs?

Figyelt kérdés

Mentem el itthonról, és ahogy pár házzal arrébb értem, a hátam mögött hallottam a rám tett negatív megjegyzéseket.

Próbáltam nem észrevenni. Hazafele ugyanabból a házból megint, de akkor már hangosan be is szólt az illető (ablak mögül, pofa nélkül)...

Tudom, "le kell sz@rni", de valahogy akivel történik, nem ilyen egyszerű, pláne, hogy az önbecsülésem így is a béka segge alatt van...


2012. márc. 28. 16:21
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
23N egyébként
2012. márc. 28. 16:22
 2/16 anonim ***** válasza:
De mit mondtak konkrétan?
2012. márc. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
De mit mondott? Godzilla? Jeti? Vagy mit (bocsi, de a Tök alsó c. filmből vettem)
2012. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Tényleg le kell szarni. De mi nem tetszett nekik? A kinézeted, öltözéked, viselkedésed?
2012. márc. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Hát az ilyesmi elkerülhetetlen. Sok emberke úgy érzi, hogy nagyon kemény csávó ha vele van a haverja és megakarja játszani a fejét előtte. Tapasztaltam ilyesmit én is, nem szóltam sajnos vissza, de arra jutottam, hogy kést ragadok és csinálok most már valamit. Szerencséjére a gyereket aki beszólt azóta se láttam.
2012. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Felejtsd már el, valószínűleg tudatosult bennük, h olyan jó nőt mint te, soha nem kaphatnak meg. Dühükben inkább beszóltak.
2012. márc. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Egyébként tudom, hogy a nőknek nincs is igazából önbizalmuk, vagyis nagyon-nagyon kevés és még annál is kevesebb van. De pont azért lesz kevesebb, mert úgy állsz hozzá. Ha visszahúzódsz akkor válsz rondává is. Lehet egy lány csúnya, ha beszélget a többiekkel és nem menekül el akkor senkit se érdekel. Ó és ha nem igénytelen akkor szerintem ronda se lehet, ha meg már semmi se használ alakítani kell a külsőn, arra számtalan módszer van.
2012. márc. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mikor mentem, akkor "Úristen... Ó...."

Mikor jöttem "Mi van te trampli..."


A hangból nem tudtam eldönteni, hogy milyen nemű volt, de a tudat, hogy 3 házra lakik tőlem...:-S

2012. márc. 28. 17:18
 9/16 anonim ***** válasza:
Akkor valsz. az öltözködésed nem tetszett valakinek. Próbálj változtatni rajta. Nézd meg, hogy mit hordanak a fiatal csajok az utcán és próbálj te is úgy öltözni.
2012. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Sztreccs farmer egyberészes ruha volt rajtam (szűk szárú nadrágrésszel), és egy kicsit fényes anyagú sportcipő.

Ez ennyire gáz lenne?

2012. márc. 28. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!