Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek ciki ballagási...

Szerintetek ciki ballagási fotón fogszabályzóval mosolyogni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 15:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Ha levehető, inkább vedd le. Ha pedig rögzített, akkor szebb lesz a kép, ha csak mosolyogsz, nem vigyorogsz.
2009. szept. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Valahol retusálnak is.Ha megkéred őket biztos kiszedik.De ha nem szégyenled nyugodtan mosolyogj :)
2009. szept. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
59%
Hát nem tudom... Szerintem egyáltalán nem ciki....:) Azért van mert szépek lesznek tőle a fogaid. Szerintem még vagány is, mert vannak azok az emberek akik tudják magukról hogy nem szépek a fogaik és még se csináltatnak fogszabályzót mert azt hiszik hogy kinevetik miatta... Szerintem inkább legyél rá büszke.:)
2009. szept. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Attól is függ, honnan ballagsz. Középiskolából, vagy egyetemről. Tiniknek nagyon eredeti. Képzeld milyen vidám lesz a fotót nézegetni 20 év múlva. Jéééé! Fogszabályozóm volt! Nahát milyen aranyos voltam!
2009. szept. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jajj Photoshoppal leszedem neked 2 perc...
2009. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. szept. 25. 13:49
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem 2 barátnőm is fogszabályzós. Nagyon jól áll nekik, és szerintem még aranyosabbak tőle.

Az egyikükről például készült egy portfólió, és a fotós direkt mondta neki, hogy villantsa ki a fogszabályzót. Szóval szerintem nem ciki. :)

2009. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Szerintem nem ciki, bár én nem szerettem fogszabályozóval fotózkodni, mert bár jól állt, a képeken mégis rondának találtam. Nekünk a fotós azt mondta, ha szeretnénk, kiretusálják, bár nekem már rég leszedték :)
2009. szept. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Megnöveltétek az önbizalmamat! Köszi! :D
2009. szept. 28. 13:12
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

ez a ciki szó megmutatja, hogy mennyire szókincshiányos vagy

és épp ez a 'ciki', nem a fogszabályzó

2009. nov. 1. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!