Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valaki szép fogszabályzó...

Lehet valaki szép fogszabályzóval? Mennyire ciki?

Figyelt kérdés
Lehet , hogy lesz alsó állandó fogszabályzóm. Szerinted egy fogszabályzós visszataszító? Nagyon félek , hogy kicikiznek miatta. Az a baj a kivehetőssel , hogy volt de soha sem használtam. Meg csak hatásosabb az állandó.
2011. júl. 19. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tök aranyos, én mindig szerettem volna, de "sajnos" szabályos fogaim vannak.

Gondolj arra, hogy utána, ha leveszik, milyen elragadó mosolyod lesz a szép fogsoroddal!

2011. júl. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Jó neked , hogy szabályosak a fogaid. Amúgy köszi a választ!
2011. júl. 19. 20:36
 3/16 anonim ***** válasza:

első válaszoló te idióta vagy :)

nem hiszem, hogy kicikiznének, hacsak nem a kiscsoportba jársz, egyébként másnak nem görbék a fogai a csoportodba, vagy másnak nincs? ma már minden 2. - 3. gyereknek van fogszabályzója, az pedig a legnagyobb ostobaság, hogy nem használtad a kivehetődet

2011. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
ezt hogy érted , hogy ostobaság? Sajnos nem bírtam ki. Éjszaka betettem de10 perc múlva már nem bírtam mert nem tudtam tőle nyelni. Amúgy Van akinek van fogszabályzója de csak kivehetős:(
2011. júl. 19. 20:42
 5/16 hot_kiss ***** válasza:

Gondolom úgy érti, hogy ostobaság, hogy ha egyszer volt, akkor mi a francért nem használtad és ha baj volt vele, miért nem vittétek vissza megcsináltatni..

Egyébként igen, lehet szép és nem ciki.

2011. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

igen, így értettem

nekem is kellene fogszabályzó, de én mindenképpen kivehetőset akarok... mennyibe kerül egyébként? az a baj, hogy elmúltam 18, szóval így szerintem drága lenne, de a másik is...

na én úgy gondolom, hogy én vesződnék bármennyit a kivehetőssel, de én semmiképp nem szeretnék úgy eljárni itthonról, hogy a számba van ez a cucc, itthon pedig kibírom alvás, és délután, ezt így szerintem sokkal jobb elviselni, mint állandóval mindenhova járni

én eddig úgy tapasztaltam, hogy a könnyebb út nagyobb áldozatokkal jár, ez a te esetedben is igaz szerintem

2011. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

ez butaság.. persze ha valaki szép az fogszabályzóval is ugyanolyan szép.:))

am 2 bnőmnek is van abból az egyik osztálytársam is de egyáltalán nem cikizik vagy piszkálják emiatt..

és szerintem sok emberen aranyosan, bájosan áll.

de persze "jól is kell viselni" !! szóval csak engedd el magad és mosolyogj! ;)

2011. júl. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem van egy éve és sosem cikiztek miatta.
2011. júl. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Attól ugyanolyan szép maradsz amilyen voltál, a fogszabályzó nem változtat semmit, jó persze ott van vmi a szádba, de gondolj bele, szép fogaid lesznek utána. És ha bárkit bármit is mond azzal nem kell foglalkozni, az a lényeg h neked utána szép fogaid legyenek :)

Emiatt csak az idióta rothatt fogúak fognak beszolni :)

2011. júl. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nekem kettő éve van fönt és imádoom!:) sajnos egy hét múlva leszedik :( de én nagyon szeretem meg sokan mondják hogy jól áll én állandóan mosolygok és soha nem cikizett senki azért még emlékszem az első hét borzalmas volt mikor fel rakták de gyorsan meglehet szokni nem para amugy ezt mellékesen hozzá tenném smárolni is ugyan olyan benne mint fogszabályzó nélkül ha ez is aggasztana :D most megyek gimnáziumba szeptemberbe már biztos nem lesz velem :( 15/l
2011. júl. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!