Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért izzadok? Még izzadásgátl...

Miért izzadok? Még izzadásgátlót is használok.

Figyelt kérdés

10 éves vagyok és lány. nem csak akkor izzadok, amikor pl. futok, hanem amikor egyszerűen ülök, de csak akkor, ha iskolában, vagy vendégségben vagyok, itthon nem! és ha jéghideg van, akkor is izzadok. nagyon kínos és megalázó..

és használok izzadásgátlót is :(

használok Dove golyós dezodort

mi a bajom?? mások egyáltalán nem izzadnak! én meg mindig kivéve otthon!! :(

esetleg van valami izzadásgátló ami segítene?

és ha nem izgulok akkor is izzadok. :(



2013. ápr. 17. 18:34
 1/4 A kérdező kommentje:
és csak a hónaljam izzad
2013. ápr. 17. 18:38
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hormonok. Ez nagyon sok korodbeli fiatalt érint! Át kell esni rajta. Hordj a táskádban nedves törlő kendőt és deo-t. Mosdóban 2 perc alatt rendbe tudod tenni magad és nem lesz kellemetlen... Később ez csökkenni fog, nem lesz ennyire intenzív, a deo simán meggátolja majd hogy izzadj (normál esetben).
2013. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az izzadás természetes. Ezzel hűti a test magát és ezzel próbál megtisztulni a méreganyagoktól. Nagyon fontos hogy NE használj alumínium tartalmú izzadásgátlókat,mert veszélyesek!(rákot,Alzheimer kórt okozhat)


Legjobb szag és izzadásgátló,amellett, hogy olcsó is a szódabikarbóna.


Bővebben itt olvashatsz: [link]

2013. ápr. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én a Maxim izzadásgátlót ajánlom. Én is izzadós típus voltam de ez segített. Az izzadás 100%-ban megszűnt. Este lefekvés előtt kell felkenni száraz bőrre. Nem olcsó de nem is drága, nekem 10 hónap után fogyott ki. Nem minden patikában árulják, de interneten viszonylag könnyen találsz. Itt egy kép róla : [link]
2013. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!