Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az a problémám, hogy nagyon...

Az a problémám, hogy nagyon izzadok. :S Bármilyen izzadásgátlót használok nem segít. :S Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 14. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:

Sószappant próbáltad már?

Kúra szerűen kellene alkalmaznod!

2013. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Orvos ??
2013. febr. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tetris ***** válasza:

Én is izzadok, mint egy ló. Már mindent kipróbáltam, de akkor is izzadok, mint egy ló. Mára már beletöródtem, hogy én ilyen vagyok, hogy izzadok, mint egy ló. Csak arra vigyázok, hogy mindig tiszta legyek, ne olyan szagú. mint egy ló.

A Solutio... nevű izzadásgátló valóban hatásos, de nagyon marja a bőrt. Óvatosan használd csak!!!

2013. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2013. febr. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress közvetlen értékesítői hálózatokban, ott jó termékek vannak. És további előnyük, hogy garanciával adják őket, ha nem tetszik, visszaadod, és visszakapod a pénzedet. Én tudok olyat, ami enged izzadni, de nem lesz büdös (nincs jó tapasztalatom vele) és olyat is, ami konkrétan izzadásgátló, az működik nekem is.
2013. febr. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az izzadás természetes. Ezzel hűti a test magát és ezzel próbál megtisztulni a méreganyagoktól. Nagyon fontos hogy NE használj alumínium tartalmú izzadásgátlókat,mert veszélyesek!(rákot,Alzheimer kórt okozhat)


Legjobb szag és izzadásgátló,amellett, hogy olcsó is a szódabikarbóna.


Bővebben itt olvashatsz: [link]

2013. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!