Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért gondolja ezt rólam?

Miért gondolja ezt rólam?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem az ittenieket hogy szerintük milyen lesz 3-5ev múlva a kapcsolatom ofőmmel amikor már nem járok a mostani sulimba. Kedves válaszokat kaptam de egyvalaki azt mondta hogy stréber vagyok. Tények az lennék? Csak egy alakuló barátságot szeretnék fenntartani érettségi után.

2013. ápr. 17. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
A stréber nem azt jelenti, hogy barátkozol a tanárokkal. Esetleg nyalisnak lehetne nevezni, de nem hiszem, hogy az vagy. :) Ne foglalkozz az ilyen válaszadókkal, csak itt vezetik le a feszültséget!
2013. ápr. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Nem vagyok az szerintem...inkább mondanám a személyi titkárt mint a nyalizóst :D csak nem esett jól mert kb a fél osztályom ezt gondolja. Nem mondják inkább csak látszik rajtuk....de nem akarom feladni a barátságot a féltékenyek miatt :/
2013. ápr. 17. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Ne is törődj velük!


Én az általános iskolai osztályfőnökömmel tartom a kapcsolatot. Pedig már gimiből is elballagtam, és leérettségiztem.

Általános iskolába is már nagyon jó kapcsolatunk volt, de a többiek nem nyalizásnak vették, őt mindenki szerette.


Ott volt a gimis ballagásomon, rendszeresen találkozunk és mindennap beszélünk.

Olyan mintha anya lenne. :)


Én személy szerint fontosnak tartom az ilyen kapcsolatok megőrzését. Nem egy volt tanárommal tartom a kapcsolatot. És sose nyaliztam! Ezt-azt besegítettem nekik, de szívesen tettem.

Nem voltam jó gyerek, sokszor kihúztam a gyufát, igazgatói intésem is volt, mégis szerettek. Csak azóta benőtt a fejem lágya. :)

2013. ápr. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi...:) tudod, én is ilyen vagyok. segítek ahol tudok (mint az úttörő :D ) és van hogy erőn felül is. Ezt nem mártírságból írom csak azért mert néha jó lenne ha a többiek látnák hogy mennyi munka van emögött a jó kapcsolat mögött. Azt hiszik hogy csak nagy mosoly meg szép kék szemek....de nem látják mögötte az aggódást (beteg szegény...)a nem evést/alvást és azt hiszik minden az ölembe hullik.
2013. ápr. 18. 12:55
 5/8 anonim ***** válasza:

3-as vagyok

Teljesen megértelek. De gondolj arra, hogy majd elballagsz és akkor ezekkel a tökfejekkel nem is találkozol, neked meg megmarad a kapcsolat. Lesz egy ember akire számíthatsz. Nekik nem biztos, hogy lesz ilyen kapcsolatuk. :)

2013. ápr. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagy köszönöm! Most tényleg felvidítottál. :)) Aranyos vagy. Így ismeretlenül is több megértés szorult beléd mint a kedves osztálytársakba :P
2013. ápr. 18. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:

Itt a 3-as és 5-ös :)

Ennek nagyon örülök!

Úgy tűnik rokon lelkek vagyunk, szeretünk másoknak segíteni. :)

2013. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
:))
2013. ápr. 18. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!