Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tornászom minden másnap....

Tornászom minden másnap. Miért gondolja rólam azt mindenki, hogy emiatt lusta háziasszony, és rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
Eléggé fáj a hátam, így a csontkovácsom javaslatára elkezdtem tornászni. Január óta minden másnap egy fél órát, amíg a gyerek alszik. Sokkal jobban érzem magam, a hátam már nem fáj, és leadtam 8 kg-t. Akárkinek elmondom, akinek pici gyereke van, hüledezik, és egyből rávágják: "hogy nekem arra nincs időm". Mert takarítani, főzni, mosni kell, meg a gyerekkel is játszani. Most ettől én rosszabb anya, háziasszony vagyok? Én is főzök, napi kétszer megyünk sétálni, a lakás sem valami disznóól. Pedig segítségem sincs. Ez most bűn?!
2011. aug. 2. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Te csinálod jól, a többiek csak irigykednek. Nem kell mindenkinek hinni, csináld tovább, ahogy eddig. Más azt a fél órát lehet épp a tv előtt tölti. Nem hiszem el, hogy annak akinek gyereke meg háztartása van (mint nekem) annak nincs ideje fél-1órára magával foglalkozni.. Ez csak duma.
2011. aug. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NEM BŰN!!! Nagyon jó! Csinálj törzsemeléseket ha fáj még a hátad!
2011. aug. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én eljártam tornázni, ami azt jelentette, hogy 5-kor indultam és 7-kor értem haza. 8 hónapos volt a fiam, mikor elkezdtem és 14 hónapos koráig jártam hetente 3x vagy 4x. Addig az apjával volt a gyerek. Volt kaja, nem ette meg őket a kosz, és talán ennek is köszönhető, hogy a fiamnak az "apa" az első szavai között volt, és imádja az apját, hatalmasakat hancúroznak, vagy mókolnak együtt.

Sajnos abba kellett hagynom a tornát, de itthon én is újra kezdem!

2011. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem bűn!A többiek csak irigykednek hogy ilyen jól be tudod osztani az időd h még magadra is egy kicsit koncentrálni.Ja és aki azt mondja h rossz anya van azt meg egye meg a méreg.
2011. aug. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2 kisgyerekem van (2,5 éves és 10 hós) és mindennap 2 órát netezek (tornázni lusta vagyok ,meg amúgy is nagyon le vagyok fogyva), amíg délben alszanak.

Ettől függetlenül mindennap főtt étel van délre, naponta mosok, teregetek, 3 naponta porszívózás, felmosás, hetente 1* vasalok, és heti két alvásidő alatt pl. hajfestés, gyantázás...

Délelőtt egy órát és délután kb. fél 5-fél 7-ig vagyunk lent.

szóval ne foglalkozz senkivel, ha Te jól be tudod osztani az idődet és jut magadra időd, az egy nagyon jó dolog, csak így tovább!

2011. aug. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu én meg azokat nem értem akik órákat tudnak arról óbégatni, hogy nekik nincs erre idejük.

Egyetemre járok + külön angolra, ilyenkor 2-3 órát vigyáz a szomszéd a gyerekeimre és itt a segítség ki is fújt.

Minden nap, de 2 naponta főzök és sütök, takarítok minden nap és van, hogy 2x is elmegyünk a játszira 1 nap. 1000 nm-es kertet ill. veteményest tartok rendbe és a házat ami 120 nm.

Reggel korán kelek és későn fekszem és ez mind belefér.

Férjem változó mikor ér haza, van hogy 4-kor de van, hogy este 11-kor, ha tud segít.

Savanyúság és befőtteltevés is program mostanában és nem érzem, hogy ez akkora dolog lenne.

Én valahogy azokat nem értem akiknek nincs ideje semmire.

2 gyerekem van 3 éves és 15 hónapos csajok :)

Úgyhogy tornázz csak nyugodtan :).

2011. aug. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!