Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Találok így valakit, aki...

Találok így valakit, aki elfogad, esetleg párt?

Figyelt kérdés

Elég sok "baj" van velem.

Furcsa picikor, nagyszülők általi nevelés plusz erre még furcsa gének is...



Egyrészt egy kisgyerek maradtam egy bizonyos értelemben. Tudniillik az ovis, kisikolás beszél-beszél, mindenhez, amit lát, ami történik vele, amit megtud, van hozzáfűzni valója. Ha jó kedvem van, beszélek-beszélek, de tényleg minden hétköznapi h.lyeségről. Egy kisgyerek, ha meglát egy piros vonatot, akkor mondja, hogy nini, piros vonat, nézd. Én ugyanezt, csak mondjuk hozzáteszek emléket, amiről eszembe jut más emlék...

Nem bírom, ha csend van. Ha csend kell, egyedül sétálok, vagy otthon maradok. Így az a szerencsés, ha a másik fél beszédes, akkor nem fárasztom, hanem ő irányítja a témát.

Ha rossz kedvem van, akkor viszont panaszkodom.

Ha valami nem tetszik, akkor nem tudom magamban tartani.

A sok h.lye dumám sokaknak fárasztó, egyértelmű jelét adják vagy mondják is (persze nem bántóan).


Önző vagyok.

Erőltetnem kell, hogy meghallgassak másokat, hogy ne csak az én problémáimról essen szó.

Ha megkérnek valamire, és fáradt vagyok, vagy sok a dolgom, biztos pofát fogok vágni, már ha egyáltalán segítek.


Szóval a negatív és a pozitív érzelmeimet se tudom visszatartani.


Nem volt még igazi kapcsolatom. Ugyan vágyom rá, de fárasztana a pasizás, fárasztana keresni őket, úgymond nem érdekelnek. Jöjjön a herceg fehér lovon. De ez ugye ritkaság. :S


Ami általában az embereket érdekli, az engem nem. Ennek következtében nem is vagyok képben. Ami engem érdekel, az viszont keveseket, az olyanokat keresni kell, és csak neten találni.

Amúgy is változóak az érdeklődési köreim...


Nem szeretek diszkóba, kocsmába járni.

Egyébként eléggé konzervatív vagyok sok dologban.


Sokat tanulok.


Úgymond kimaradt a kamaszkorom. Volt pimaszabb időszakom, személyiségfejlődéseim stb, szóval nem maradt ki szerintem egészen, de a lázadós, mit tudom én, kirívó ruhák, beivás, pasizás, nem tanulás stb. kimaradt.


Ezektől függetlenül elvont is vagyok, és kb. mindent máshogy csinálok, és sok dologról másképp vélekedek, mint az átlag.


2013. ápr. 18. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
az nem baj, hogy érzelmes vagy, és ezt ki is fejezed.Az meg különösen jó ha lehet veled beszélgetni.Hány éves vagy egyébként?
2013. ápr. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

20/L, elfelejtettem leírni, de gondoltam, hogy megkérdezik. :)

Fontos is mondjuk most.



Hát, magammal kapcsolatban vagyok érzelmes, az a baj...

És örülnék, ha többször tudnék önzetlenül segíteni másoknak.

2013. ápr. 18. 18:33
 3/9 anonim ***** válasza:

úgy érted mások problémáin szeretnél segíteni? ha már ilyen gondolatok járnak a fejedben annyira nem vagy önző.

20...én is annyi vagyok.

Írtad hogy másképp vélekedsz dolgokról mint az átlag,igazi egyéniségnek tartod magad, vagy miben nyilvánul ez meg?

2013. ápr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Furcsának és különcnek tartom magam.



Lelkizek én, foglalkozok lelki dolgokkal, aggódom - de mindig magam miatt.

Érdekes, ha másról van szó, rögtön átlátom, mi a helyes, hogyan vélekedjen, ha magamról, akkor nagyon félek.

Csak én, csak én...

2013. ápr. 18. 19:12
 5/9 anonim ***** válasza:
van még időd megismerni önmagad,sokan vannak így ezzel.nem hiszem hogy nehéz eset lennél :)
2013. ápr. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mégis kevesen viselnek el...


Pl. nem sok ember pofázik szüntelenül h.lyeségekről.

2013. ápr. 18. 19:30
 7/9 anonim ***** válasza:

én személy szerint szeretem a csendet.

szerintem neked azért van közlési kényszered, mert félsz, ha csend lenne, meghallanád a gondolataidat, és ez megilyeszt. én mindenképp valami önismereti problémát sejtek a dolog mögött.

2013. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mivel imádok egyedül sétálni és elgondolkozni az érdeklődési köreimen főleg, de igen, időnként magamon vagy a jövőmön, naivan vagy reálisan, ezért nem hinném.

Sőt, a gondolataim egy részét közlöm, és EZT nem tolerálják.



Nem közlési kényszerem van.

Hanem vagy magamban vagyok, a gondolataimmal, de akkor egyedül, valamilyen szinten begubózva, séta, kocogás, úszás közben, vagy társaságban, de akkor a másikra figyelve, és beszélgetve.

2013. ápr. 18. 21:59
 9/9 anonim ***** válasza:

Ajj xD Ilyen nekem is van, amit írtál, de általában nekem csak a vonatnál, amit felhoztál példának. :) Meg imádok elveszni a részletekben és gyönyörködni a tájban *-* Van, amikor én is szóvá teszem.


Egyébként én is a nagyszüleimmel voltam a legtöbbet kicsi koromban, amikor anyám dolgozott, ők vigyáztak rám. Apámról meg inkább ne is beszéljünk...


17/L

2013. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!