Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy találok párt valaha is?

Hogy találok párt valaha is?

Figyelt kérdés
Hogy lesz barátnőm, ha nem jövök be senkinek ? Szörnyű érzés, hogy mások halmozzák a lányokat, nekem meg semmi nem jut, és a legszörnyűbb,hogy semmit nem érek humorral, magabiztossággal, ésszel, dumával. Tanácstalan vagyok
2012. júl. 6. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ronda vagy :(
2012. júl. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
ne erőltesd össze fog jönni
2012. júl. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy az vagyok, de más ronda embernek is összejön, és másnál számít,hogy van humora stb.stb. , úgy látszik ez csak nálam nem nyerő :D
2012. júl. 7. 12:13
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

bunkónak kell lenned, titokzatosnak, kiszámíthatatlannak, különcködj, minél nagyobb hülyeségek mellett teszed le a véleményed, és csökönyösen kitartasz mellette, annál férfiasabbnak hisznek. néha erőszakosnak is kell lenned, de főképp nagyképűnek. éreztetned kell a csajéval, hogy ő senki hozzád képest, de legalább arra jó hogy megdugd. kritizáld őket, néha dicsérd a külsejüket. minden jutalmazás után kell legalább kétszer annyi büntetés és szünet.


de szerintem aki alapvetően nem egy alfahímjellem , az soha nem is fogja ezt élvezni.

komoly párkapcsolatról ne is álmodj, a nők ostoba gumibabák, csak kefélésre jók.

2012. júl. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%

Az utolsó válaszoló (4-es) egy idióta barom. Ha az ideál kép, amit lefestett, valóban keresett lenne ÉRTELMES emberek között, akkor nagy problémák lennének.


"néha erőszakosnak is kell lenned, de főképp nagyképűnek. éreztetned kell a csajéval, hogy ő senki hozzád képest, de legalább arra jó hogy megdugd"


Igazából az egész hozzászólást kiemelhetném, de ez mindent visz. Az ilyennek sosem lesz igazi barátnője, max szájba rúgják páran. Bár tudom erre is van kereslet, de ismétlem, értelmes emberi lénynek van annyi esze, hogy az ilyen férfiaknak nem nevezhető egyéneken inkább átnézzen, minthogy lefeküdjön vele.

Esetleg szóba jöhetnek még az önbecsülés ügyileg annyira a béka segge alatt álló nőszemélyek, akik szarba sem veszik magukat, és örülnek hogy valaki egyáltalán rájuk nézett....

2012. júl. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mintha csak én írtam volna ki a kérdést, csak nem úgy, hogy barátnőm...


Az utolsóra ne hallgass, aki azt írta bunkónak kell lenned.

Igaz, hogy manapság értük rajong sok lány, de azt se feledjük, hogy azok a lányok 75-80%-a egy felszínes kis cicababa. Közöttük nem találsz szinte normálisat aki komoly kapcsolatot szeretne. Viszont van még rengeteg aki normális, nem foglalt, kedves stb... Csak meg kell találnod a megfelelő lányt. Ne add fel, bár tudom könnyű azt mondani, de akkor is, és főleg nehogy egy agyatlan bunkó görénnyé változz. KOMOLYAN!!!!!!



ÉS NEM VAGYUNK OSTOBA GUMIBABÁK AKIK CSAK KEFÉLÉSRE JÓK!!!

(Legalábbis nem kell általánosítani.)

2012. júl. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem a plázacicáknál próbálkozom, sosem náluk próbálkoztam, de a kedves, aranyos lányoknál sincs sikerem.
2012. júl. 7. 18:20
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Miért nincs sikered? (Természetesen tapasztalataid alapján)
2012. júl. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
vegyél egy gitárt : D
2012. júl. 8. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem vagyok szimpatikus nekik, akármilyen lánynál is próbálkozom
2012. júl. 8. 23:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!