Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tegnap megfordult a fejében....

Tegnap megfordult a fejében. Higyjek Neki?!

Figyelt kérdés
Barátommal 6 hónapja együtt vagyunk. Tegnap összevesztünk... leraktuk a telefont. Mondom semmi komoly, holnap találkozunk. Ma találkoztunk:) Nagyon szeretem. Elmondta, hogy tegnap megfordult a fejében, hogy szakítani akart.. de ránézett a fényképemre, és a szövegre, amit a hátuljára írtam, és megbánta,hogy ilyet gondolt.. És ott előttem elkezdett sírni,miközben szorosan ölelt.. aztmondta soha nem hagy el, és nagyon szeret.. Éne ddig elhittem Neki..de ezek után kezdek kételkedni benne, ha még igaz is,amit mondd.. nagyon nagyon szeretem, nem akarom elveszíteni..Szerintetek mit tegyek?! S.O.S.:(

2013. ápr. 19. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha egy fiú sír, az már durva. Akkor biztosan szeret.
2013. ápr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

> Elmondta, hogy tegnap megfordult a fejében,

> hogy szakítani akart..

Valószínüleg csak a vita hevében, és gyorsan meg is gondolta magát. Nem kell komolyan venni.

2013. ápr. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Eléggé komolyan gondolhatta:| meg is írta a haverjának,hogy lehet,hogy valami nagyon nagy hülyeséget fog csinálni, amit meg fog bánni.

Én nemtudom, de azt igen, hogy lehet túlmentem a célon a veszekedésen, eléggé hisztis tudok lenni,nemtudom, mi hozhatta ki ezt belőle.

2013. ápr. 19. 16:56
 4/5 anonim ***** válasza:
elég nagy hiszti lehet az, amikor így kiakasztja az embert. inkább örülnöd kéne hogy van még fiú aki tud sírni. a többség enm vesződne ennyit veled...
2013. ápr. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem hihetsz neki. Lassan 2éve vagyok együtt a barátommal és volt kisebb nagyobb vitánk. Mi is gondoltunk ilyenekre de csak a méreg hevében!!! Tudom, rossz érzés ez most neked, de ha a fiú tényleg elkezd sírni akkor hihetsz neki!!

Erről biztosítani tudlak.

De ha akarsz még erről beszélni akkor írj egy privit és szívesen mesélek/meghallgatlak/beszélgetek és segítek neked. :)

2013. ápr. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!