Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi a teendő ez ellen? Van...

Mi a teendő ez ellen? Van megoldás?

Figyelt kérdés
18 éves végzős fiú vagyok. 2 hét múlva érettségi. Úgy érzem az életben sok minden menne, de sajnos nem tudtam sehol se beilleszkedni a szociális hálóba. Általánosba meg középiskolába se beszéltek velem, mindig kipiszkáltak. Nincsenek és sose vtak barátaim. Párom se volt még. 10-ben úgy éreztem kezdenek kialakulni barátságok, de már csak azt vettem észre, hogy hirtelen eltűntek ezek az emberek és ugyan úgy magányos maradtam. Általánosban még jó jegyeim vtak, de középiskolában sajnos ez miatt leromlott az átlagom. Éppen hogy csak átmentem egyik évfolyamból a másikba és most az érettségitől is nagyon félek, egyetemre így sajnos ezzel az átlaggal sose tudok menni. Úgy érzem, hogy tudnék én okos is lenni, de nagyon zavar az is, hogy mindenki butának gondol, volt idő mikor még én is magamat annak véltem. Nem tudom milyen szakma lenne jó nekem, mert amit választottam 8-ban, nem jött be. Próbálkoztam ebben a tanévben barátkozni különböző emberekkel, de mind sznob volt velem. Volt 1 lány aki velem nem barátkozott de azzal a sráccal aki engem kipiszkál jól el van. Ez is persze nagyon szarul esett. Én úgy érzem, hogy nem különbözöm másoktól, de mindenki más lenéz. Még is mit tehetnék? Ez, hogy nem tudok barátkozni nagyon legyengít. Évekig bírtam, de most már csak a sírás van. :(

2013. ápr. 21. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Milyen típus vagy? Ha nagyon ritka, akkor ne csodálkozz, hogy nem értenek meg. Én INTJ vagyok, az egyik legintelligensebb típus, mégis évtizedekig azt hittem, velem van a baj, annyira nem értettem meg az embereket, és ők sem engem.

2013. ápr. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dani900 ***** válasza:

Lélektantípusok?

Hogy mik vannak....

Komoly dolgokkal kell szembenézned, nem azt kideríteni milyen vagy, hanem, hogy milyen lennél, ha nem folytanál el dolgokat.

Szóval, pszichológusra van szükséged.

A te döntésed, hogy képes vagy-e megtenni kemény dolgokat az életedért, vagy inkább elbújsz a problémáid elől.

2013. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az érettségit megnyomod, még bejuthatsz akárhová, ne légy szégyenlős, én ugyanilyen voltam, arra gondoltam, hogy mennyire fogom bánni öreg koromban, hogy nem tettem meg ezt meg azt..tehát kezdj neki. Ne holnaptól, hanem most azonnal. Tanulj rendesen, csajozz, stb stb. Gondolod, hogy ez az életforma valami csúcsteljesítmény? Ne viccelj..
2013. ápr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom,hogy így érzel, szerintem csak legyél nyitotabb,picit lazább.lehet aza baj,hogy nem ismernek eléggé,vagy túlságosan rossz környezetben vagy...

ha piszkálnak meg ne hagyd magad,10xeresen vágjál nekik vissza :D védd meg magad,és keress-nyissál új emberek felé,és jobb lesz meg Ne szorongj görcsösen a dolgokon.

2013. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!