Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Üdv. Olyan problémával állok...

Üdv. Olyan problémával állok elétek, amire szeretnék esetleges tanácsokat, vagy esetleges megoldási lehetőségeket kérni.22 leszek idén, a barátnőm 19,5 hónapja vagyunk egy pár. A probléma az, hogy a párom édesanyja korlátozza folyamatosan Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párom meg védi őt velem szembe.Hetente 1x aludhatunk együtt ennyi idősen és ennyi idő után. A barátnőm meg mindig azzal áll elő, hogy értsem meg, stb. mikor nekem az előző kapcsolatomban együtt éltem a barátnőmmel. Meg ugye hétköznap sem aludhatunk együtt. De barátnőm mindig csak azzal áll elő, hogy 1x bírjam ki a héten. Szerintetek milyen megoldás van, vagy mit kellene tennem? Barátnőm semmit sem tesz!

2013. ápr. 20. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Úgy tűnik, neki elég a heti egyszeri együttalvás. Kénytelen vagy alkalmazkodni hozzá, vagy keresel egy másik lányt, aki naponta veled alszik. De legjobb lenne, ha megnősülnél. Akkor aztán éjjel-nappal együtt aludhatnátok. Senki nem szólhatna bele.
2013. ápr. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindent nem tehetsz. Ha neki is elég ennyi, akkor nemfog szembemenni az anyjával csak amiatt, hogy neked nem elég.
2013. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Öt hónap véleményem szerint nem túl sok.Bizonyára,amikor a szüleivel is jó kapcsolatod lesz megengedik,hogy együtt alhassatok.:)

A kérdésem,hogy hol szoktatok együtt aludni?

Próbáld megérteni az édesanyját is,bizonyára félti őt :)

2013. ápr. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát én is 19 vagyok, gimis, anyáékkal élek nyilván és nekünk annyi sincs, hogy heti rendszerességgel itt aludhatna a barátom. 21 lesz, több mint 1 éve együtt vagyunk, szóval ne csodálkozz...
2013. ápr. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos, hogy elég neki, csak gondolom, hogy még a szülei tartják el, ők iskoláztatják, adják neki a "kenyeret", így gondolom nem akar balhézni....

ha ez a helyzet, akkor megértem őt, és neked is támogatnod kellene, nem tehet róla, hogy az anyukája ilyen...

2013. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom a barátnőd milyen idős és milyen típus. Én 22 éves vagyok és azért nem esne jól, ha a szüleim így lekorlátoznának, pedig velük élek, javarészt ők is tartanak el. Nem tudnám annyiban hagyni. Persze ha nagyon erőszakoskodnának, akkor nem tudnék mit tenni, de éreztetném a párommal azt, hogy én is többre vágyom, de sajna nem lehet...

Számomra az a fura, hogy ő ennyire beletörődik. Attól, hogy elfogadja a szülei döntését, még tudathatná veled, hogy ő is többre vágyna ha lehetne. Így legalább az az érzés nem merülne fel, hogy talán nem is akar többet veled lenni...


Megoldás szerintem erre nincs. Ha ő ennyire nem tud/akar változtatni, akkor nem nagyon tudsz sajna mit tenni.

2013. ápr. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez azért van, mert a szülei nagyobb befolyással vannak rá, mint te. ami tulképp. teljesen normális, hiszen ők nevelték. feléjük lojális, és lehet, h neki ez az 5 hónap járás még nem olyan volumenű, h emiatt konfrontálódjon az ősökkel.


igazából ő egy atipikus kamasz, hiszen a legtöbb ilyen korú lány vérre menő vitát generál az anyjával-apjával, ha a pasijáról van szó. ami persze legyezgeti a fiatalember hiúságát, ám annál rosszabbul esik a szüleinek.


ha a barátnődnek ez így megfelel, akkor ne erőltesd a dolgot. főleg ha te vagy az első barátja. lehet, h később lazul a szigor. van egy tippem, h a lányt a tanulás miatt fogják ennyire, ami végülis jogos, az azért sokkal fontosabb mint a pasizás.

2013. ápr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!