Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan szerezzek uj baratokat?...

Hogyan szerezzek uj baratokat? (bovebben lent)

Figyelt kérdés
Nem vagyok zarkozott, es kedves, jofej, baratsagos lanynak tartom magam, megsincsenek olyan barataim, akikkel el tudnek menni moziba, kavezni, bulizni, ide-oda. Van 2-3 baratom, de veluk ritkan talalkozok, es egymast nem is ismerik annyira, hogy egy tarsasagot lehessen kialakitani. Elegge elfoglaltak, es ha el is megyunk valahova, leginkabb ketten megyunk, pedig sokszor jo lenne egy nagyobb "bandaval". Ezert szeretnek egy barati tarsasaghoz csatlakozni, vagy egyaltalan uj emberekkel ismerkedni, de egyedul olyan ciki beulni valahova, vagy elmenni buliba, es ott varni hogy mas megszolitson... senki nem jonne oda, de en se mennek oda, ha latom hogy egy osszezokott tarsasag. A suliban a legtobb lannyal csak elvagyok, tehat a cseveges szintjen maradunk, de egyikojuk se szimpi annyira, vagy olyan stilusu hogy azt mondanam, szivesen megismernem, epp eleg amiket eddig tudok roluk. Olyan laza, eletvidam emberekkel szeretnek ismerkedni, akikkel el lehet beszelgetni, elmenni egy koncertre, moziba, strandra, stb. Hiaba probalok nyitott lenni es probalkozni, sokszor ugy latom semmi ertelme :( Koszonom elore is a valaszokat, 20/L, Szeged

2013. ápr. 21. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne egy olyan hobbit választanod fő elfoglaltságnak, melyen keresztül új embereket ismerhetsz meg.

Ezáltal nem csak a hobbiban, de a magánéletben is tarthatod velük a kapcsolatot.


Sokkal mélyebb összekovácsolódás tud így kialakulni, mint az iskolában, munkahelyen kialakult baráti társaságok között!


Nekem is így lett a 5 fős baráti körömből, 23 fős baráti társaságom. Ebből legalább tízen rendszeresen eljárok buliba, sörözni, vagy csak úgy moziba, ha épp nincs semmi dolgunk, vagy nem a hobbinknak élünk.

2013. ápr. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én a helyedben azt a 2-3 barátomat bemutatnám egymásnak, hogyha ők is vevőek rá. Kezdésnek szerintem nem lenne rossz.

Vagy ahogy az első is írta, kereshetsz akár új hobbit, vagy járj el kisebb rendezvényekre, Szegeden bőven akad ilyen lehetőség.

2013. ápr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ismerős... Iskolában senkivel nincs mély barátságom, párom barátaival ritkán találkozok, szóval teljes üresség néha. Én is szegedi vagyok. 18L

De a hobbi jó gondolat lehet. :)

2013. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van, hobbikat kell találnod. Ezekkel találsz új barátokat, főleg ha olyan helyen laksz mint Szeged. Én nem lakom ilyen sűrűn lakott helyen, meg is látszik a barátaim számán.

Találj ki valamit, amit szeretsz csinálni. Pl kutyát sétáltatni, futni eljárni, könyvtárba elmenni, stb.


26 f

2013. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a hasznos valaszokat, ez az uj hobbi remek otlet, biztosan megfogadom! raadasul igy a jo idovel a gondolkodasmodom is egyre pozitivabb, ez meg is latszik es ugy erzem vonzom a jo dolgokat :)
2013. ápr. 25. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!