Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért születnek ilyen életképt...

Miért születnek ilyen életképtelen emberek, mint én? Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Utálom az életem. Nem tudok barátkozni, nem tudok munkát szerezni, nem tudom mi érdeklene, csak élősködöm a szüleimen vagy az államon, semmire sem vagyok képes... és még 10 oldalnyi panaszáradat arról, hogy milyen semmirekellő vagyok. Egyszerűbb lett volna, ha meg sem születek.
2013. ápr. 21. 21:09
 1/5 anonim válasza:
17%
Szerintem neked semmi hited nincs, s nem vagy vallásos ember szerintem,ha lenne akkor szerintem másképp látnád a világot s megkönnyittené a mindennapjaidat.(tapasztalatból mondom, én pl. Jehova tanúinál találtam meg önmagam)
2013. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt eltaláltad, nem vagyok vallásos. Ezen nem is akarok változtatni.
2013. ápr. 21. 21:41
 3/5 dani900 ***** válasza:

Életképtelen?

És még élsz?

De az élet arról szól, hogy küzdjünk, dolgozzunk meg minden nap, minden téren, hogy kiderüljön, hogy van értelme.

Ha van x időd, de annak a felét sem használod ki, nem teszed bele, amit tudsz, mert mondjuk a félelmeid irányítanak, erősebbek nálad, mert hagyod, hogy legyőzzenek, akkor tényleg nincs értelme élni.

Eldöntheted: Te irányítasz, vagy továbbra is a félelmeid uralnak téged.

2013. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Mielőtt depressziót diagnosztizálnál magadon, győződj meg, hogy nem csak annyi, hogy segfejekkel vagy körülvéve.


Nem a te hibád. A világ sajnos szar lett. Nincsenek példák, nncsenek minták, a fiatalok ezért nem találják a helyüket. Tudatosan tehetsz ellene, ha vannak hobbijaid, keresheted a hasonszőrűek társaságát. A munka téma viszon nagyon lehúzó. Ez a mai magyar realitás :( élhetnénk tök szépen a csodás Unióban, helyette meg vagyunk a régió csicskája.... :((

2013. ápr. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Én is ilyen vagyok....

26 éves vagyok és még mindig nem tudom mit akarok az élettől,mire vágyok..

Pedig kitűnő tanuló voltam.

Azt hittem az elég,de az élet teljesen másról szól...

Nem bírom elviselni az embereket,betegesen szorongok a közelükben.....

Legszívesebben ki sem mozdulnék itthonról,annyira unalmasnak tartom őket...

2015. jan. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!