Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Elvesztettem a legjobb barátnő...

Elvesztettem a legjobb barátnőmet, mit tegyek? Hol hibázhattam?

Figyelt kérdés
Hárman voltunk barátok, én egy fiú és a legjobb barátnőm.Gyakran találkoztunk hárman, vagy néha ketten felváltva.Mindaddig jól ment, amíg be nem került a képbe a fiú barátnője, aki isszonyúan féltékeny rám,és már nem nézte jó szemmel, ha a baráttal találkozunk kettesben-nyilvános helyek,séta,stb. Közeledett hozzám a barátnő, az elején engedtem is, de mivel több hiszti igazolta,hogy nem őszinte,és a hátam közepére nem kívántam,nem igazán fogadtam a közeledését.Közben a barátnő közeledett az én legjobb barátnőmhöz is, aki nyitott felé,sőt kedvelte is őszintén. Addig fajultak a dolgok, hogy a barátom már letagadta,hogy ha velem találkozott,sőt a legjobb barátnőm is letagadta előtte, vagy vállveregetéssel nyugtázta neki,hogy ne félj, majd legközelebb veled is találkozom. Végül pedig,a legjobb barátnőm segített a barátomnak falazni a csaj előtt,miközben ő maga már velem nem találkozott.Elég nehéz ezt feldolgozni.
2013. ápr. 22. 10:30
 1/3 acelsziv ***** válasza:

Te nem hibáztál. Egyszerűen jött egy szemét, és szétrobbantott egy jó társaságot. Ha ezt a fickó és a barátnőd nem vette észre, akkor sajnos ügyesen csinálta.

Mi lenne a beszélnél mindkettejükkel és rámutatnál arra, mi történt?

2013. ápr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Beszéltem már. A fiú szereti a nőt,és elmondása szerint nem bírja az örökös hisztiket miattam.Nehezen bár,de ok,elfogadom,szerelmes.

Viszont,az sokkal jobban felháborít,hogy a legjobbnak hitt barátnőm válaszút előtt,a csajnak próbál megfelelni és nem a mi barátságunkat tartja szem előtt.Lehet,hogy csak az én legjobb barátnőm volt,én neki viszont nem?

2013. ápr. 22. 10:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy hibás,a barátaid dobtak téged.

Egyszerűen meguntak vagy valami,jobb lenne ha keresnél más barátokat,hidd el egyszer még vissza sírják magukat hozzád,de az lehet hogy még soká lesz.A barátnő meg egy eszes.....érted.

Sokszor tőrténik ilyen mindenkivel.Még meg kell találnod azokat az embereket akik senki kedvéért nem hagynának cserben.Ők hamisak voltak,gyászold meg őket és lépj tovább.Ha meg bocsánatott kérnek adj egy esélyt,de biztos lesz még ilyen.

2013. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!