Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokan azt mondják, hogy ronda...

Sokan azt mondják, hogy ronda vagyok, sokan azt, hogy szép. Én inkább a rondára szavazok, de kíváncsi vagyok, hogy idegenek, akik nem ismernek mit gondolnak rólam (kinézetre)?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat kérnék, de lehetőleg ne túl bunkón. Pl. a "Hú, de kib*szottul undorító vagy" mondatot kíméletesebben is le lehet írni. :D ;)

A képeket komiba linkelem be, mert volt már rá példa (ismerősnél) hogy így törölték a kérdését.



2013. ápr. 25. 19:22
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

1:Ez már régebbi kép, de szerintem nem változtam sokat. (+ez hajvasaló nélküli): [link]

2: [link]

3: [link] (tudom, itt hülye fejem van, de ez a legfrissebb)

2013. ápr. 25. 19:25
 2/23 anonim ***** válasza:

Azt vedd figyelembe hogy a szépség megítélése szubjektív!

Ezáltal ami az egyiknek szép, az a másiknak ronda!


Én azt tanácsolom, ha nem érzed magad szépnek, akkor próbálj változtatni rajta.

Vagy fogadd el magad olyannak amilyen vagy! :)

2013. ápr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Próbálok változtatni. Arra van a hajvasaló (alapból nagyon rossz a hajam :S), a smink (nem sok, csak egy kis alapozó és szempillaspirál) és járok konditerembe is. :) Remélem idővel meglátszik majd :D
2013. ápr. 25. 19:30
 4/23 anonim válasza:

A szépség relatív.

De inkább legyen valaki izgalmas és fura mint átlagos. Nem igaz?

2013. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes lány vagy. A hajvasaló tönkreteszi a hajad. Nem kell. Nincs "alapból rossz hajad"
2013. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
De, sajnos de. Száraz és töredezett, pedig eddig semmit nem csináltam vele. :/ Úgy legalább egyenes lesz. Amúgy köszi :)
2013. ápr. 25. 19:48
 7/23 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyosnak átszól , a mosolyod és a szemed színe is nagyon szép : )

És ahogy a többiek is mondták , mindenkinek más a szép

2013. ápr. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép vagy, a szemeid pedig gyönyörűek :)
2013. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Szép kis arcod van,de az első képen 10 évesnek nézel ki.(vagy annyi is vagy?) de igaz a szépség szubjektív..
2013. ápr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Sárii<3 válasza:
szerintem akik azt mondják hogy ronda vagy azok nem normálisak....gyönyörű vagy!!!
2013. ápr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!