Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Sokan azt mondják, hogy ronda...

Sokan azt mondják, hogy ronda vagyok, sokan azt, hogy szép. Én inkább a rondára szavazok, de kíváncsi vagyok, hogy idegenek, akik nem ismernek mit gondolnak rólam (kinézetre)?

Figyelt kérdés

Őszinte válaszokat kérnék, de lehetőleg ne túl bunkón. Pl. a "Hú, de kib*szottul undorító vagy" mondatot kíméletesebben is le lehet írni. :D ;)

A képeket komiba linkelem be, mert volt már rá példa (ismerősnél) hogy így törölték a kérdését.



2013. ápr. 25. 19:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

6/10


Lehet később többet adnék, de most még nagyon fiatal vagy... pontosan mennyi is?

2013. ápr. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek :)

Utolsó: 2 hónap múlva leszek 15

2013. ápr. 26. 10:05
 13/23 anonim ***** válasza:
Te szép vagy és szimpatikus is. arcod is szép és a szemed is az. Nem lehet okod a panaszra illetve az önsanyargatásra.
2013. ápr. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ne vasald a hajad. amúgy sokkal szebb. ;) 16F
2013. máj. 25. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

egyáltalán nem vagy ronda, a hajvasaló viszont szerintem is felejtős. Sokkal szebb a hajad az 1.képen, természetesen.

Nagyon kedves, szimpatikus arcod van, szép szemeid, szép arcformád.

Nagyon fiatal vagy, az első képen szerintem 10 évesnek tűnsz, de azon vagy a legszebb számomra.

2013. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Szép vagy! 18 éves korodig még sokat fogsz változni. A hajvasalót meg felejtsd el! Főleg hogy amúgy is száraz a hajad. Hacsak nem akarsz ritka száraz hajat!
2013. jún. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ja édesem ez a szepség olyan reativ pl. Viollának a sárga teszik is nem teszi neki a lilla de Kankalin szeint meg a lilla szep is a sárga csunya nem lehetünk egy formák. Kinek a pap kinek a papné. Amugy nem vagy ronda szep vagy
2013. jún. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Nagyon szép vagy!

18/L

2013. aug. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2013. aug. 1. 12:49
 20/23 anonim válasza:
Átlagos vagy de ha választanom kéne h szép vagy csúnya azt mondom szép:)
2013. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!