Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan legyek olyan ember...

Hogyan legyek olyan ember akinek sok baratja van? Mit tudtok ajanlani teljesen elvesztettem magam?

Figyelt kérdés
Nekem egy nagyon nehez Es kovethetetlen problemam van. Masfel eve elkoltoztem a csaladommal amerikaba. A 8.at itt kezdtem Es Ügye mivel Semmit Nem beszeltem angolul barataim sem voltak, nagyon nehez volt mindig sirtam Es honvagyam volt senkisem szeretett. Nyaron elkezdodott a szunet Es egyedul voltam. Utanna amikor elkezdtem szeptemberbe a 9.et mar egy kicsit jobb volt mert szereztem mar baratot de csak spanyolokat mert Ügye ESL osztalyokba jarok/ csak olyanokkal vagyok akik szinten Nem beszelik a nyelvet/ 2.felevbe betettek 2 angol terembe ott csak amerikaikkal vagyok. Ott megismerkedtem 2 lannyal es 1 fiuval akikkel nagyon joban vagyunk de ok is spanyolok de olyanok hogy mar szinte az angolt tekintik az anyanyelvuknek. Veluk mindig beszelek de csak halkan mert Nem akarom hogy a tobbi osztalytarsam meghallja hogy hogy beszelek felek hogy kirohognek.Nekem nagyon tetszik a szomszedom o most 11.es Es vagy egy baratnoje o is 9.es mint en. A masik szomszedom egy Lany o is nagyon Jo baratnom Es hala neki osszehaverkodtam a "szerelmem" testverevel ok amerikaiak de meg mindig Nem merek beszelni pedig mindenki aztmondja hogy ahozkepest h miota vagyok itt jolbeszelek, de nekem nincsen onbizalmam mindennap kint vagyok a szomszedlannyal Es o is nagyon biztat Es a tanarok is mondjak . De amikor Azzal a gyerekkel vagyok kint aki tetszik meg a tesojaval meg a szomszedlannyal egyszeruen felek Es szomoru leszek, mert ok amerikaiak Es felek hogy rohogni fognak. A 8.ba elvesztettem mindent osszetortem elvesztettem az onbizalmam Es a humorerzekemet pedig otthon nagyon nepszeru voltam/ Nem kurv@ hanem vicces Es rengeteg baratom volt/ most elvesztettem onmagamat Es nemtudom hogy hogy lehetnek megint a regi eletvidam nepszeru Lany. Amikor elkezdem a 10.et mar csak angol terembe Fogok jarni mert ez az utolso esl termem jovore mar csak amerikaiakkal leszek Es felek hogy Nem fogok beilleszkedni. Nagyon rettegek a 10.tol. Igaz hogy sokan biztatnak de en utallom magam Es egy senkinek erzem magam nagyon sokszor vagtam mar a szet a kezem. A nyariszunetbe szeretnek tobb baratot szerezni amerikaiakat hogy a 10.be mar konnyebb legyen Es szeretnek Azzal a fiuval tobb idot lenni. De ezt nem lehet ugy hogy meg Nem beszelem a 100%-os nyelvet.

2013. ápr. 27. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha olyan fiú tetszik akinek van barátnője és teszem azt őt otthagyja érted akkor te mit vársz tőle a jövőben? Talán ugyanezt? Na ezért ebben az életkorban nem születnek sírig tartó kapcsolatok. Amúgy meg ha rettegsz valamitől az meglátszik rajtad, tehát próbáld meg ezt leplezni, az meg még jobban megnehezíti a dolgodat. nem ismerem a kinti helyzetet, de ott csak az "tősgyökeres" aki indián a többi mind bevándorlók leszármazottjai, gondolj erre.


A fiút szard le, keress másikat, olyat aki szabad, ha megnyugtat ez majd a jövőben egy nevetséges rossz lesz majd csak, persze értem én hogy most aktuálisan borzalmasnak tűnik, én nem sok barátot keresnék, hanem kevés tényleg barátot, érdek és bulihaverok felejtősek, legalábbis nekem aki már 30-hoz közelít meg magyarban lakik.

2013. ápr. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

ne az alapján keress barátokat, hogy milyen a nemzetisége. fogadd el, kivel hozott össze a sors. ha spanyolokkal, és netán jó a társaságuk, akkor barátkozz velük. az amerikaiak ősi is egyszer odamentek, bevándoroltak, csak a mai amerikaiak verik a mellüket, hogy ők amerikaiak, már elfelejtették, hogy ők honnan jöttek.

a másik, hogy Amerikában sok kultúra él együtt. igenis próbálj meg bátran beszélni. törekedj arra, hogy nyílj meg mások előtt, és ehhez az kell, hogy akarj beszélni. kint vagy egy nyelvi közegben. mások mit nem adnának ezért. az amerikaiak olyan sok nyelvi kultúrával, kiejtéssel találkoztak már, hogy hidd el, ha észre is veszik, hogy még nem tökéletes a beszéded, kiejtésed, nem fognak kigúnyolni. ha meg mégis, akkor magáról állítja ki a szegénységi bizonyítványát.

2013. ápr. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget mindkettotoknek, most meg nagyon felek Es nincs onbizalmam de probalom magambol kihozni a legjobbat!:)
2013. ápr. 29. 04:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!