Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi alapján beszél egy ember...

Mi alapján beszél egy ember mikor már annyira részeg, hogy nincs tudatánál?

Figyelt kérdés

A múltkor annyira leittam magam, hogy 6 órán keresztül se kép, se hang... Én azt hittem javában végigaludtam ezt az időszakot. Másnap kiderült, a sztorikat visszahallgatva, hogy ez nem teljesen így történt, és valójában aktívan végigbeszéltem ezt az időszakot. És hát sikerült szerelmet vallanom annak a lánynak is, akit titkon szeretek.


Nem értem, hogy mi alapján beszél, gondolkodik, vagy vesz föl infókat egy olyan részeg aki nincs tudatánál. Érti, ha kérdeznek tőle valamit, vagy beszélnek hozzá? Hogy működik ilyenkor az ember agya? Igaz, hogy minden részeg igazat mond?



2013. ápr. 19. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
érdekes. :D Hát sajnos (vagy nem) én még sosem ittam le magamat annyira hogy kornkértsan 6 óra fullosankiesett volna. Vannak 20 perces képszakadások, de akkor is tudom nagyjából mit csináltam, stb..:P Viszont egyik haverom annyira leitta egyzser magát, hogy bár mozogni, cselekedni tudott, de félrebeszélt motyogott magába és hihetetlenül idegesítően viselkedett. Ő se emlékezett rá és mikor mondtuk neki, hogy beszélt magába meg konkrét párbeszédet játszott le, el se hitte. :D szóval az ember rejtett, otthoni vislekedései ilyenkor megmutatkoznak, de hogy iylenkor iagazt mond-e az ember, azt nem tudom... és még volt h akkor is hazudta :P
2013. ápr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
igen, érted hogy mit beszélnek hozzád és nem minden részeg mond igazat
2013. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érzékeled.
2013. máj. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

az egyetlen pija amitől emlékezet kiesésem volt kétszer is az a viszki. Ezért nem is ittam többé. :) Régebben többet pijáltam és verekedtem meg ilyesmi,mert idegesített egy nő,hogy röhög. 38/L

100-ból 70-szer mindenre emlékszem. :) a többi meg a hiba százalék.

2013. máj. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!