Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért jut minden gondolatmenet...

Miért jut minden gondolatmenetem, bármivel kapcsolatban, a totális céltalansághoz?

Figyelt kérdés
Egész életemben úgy éreztem, hogy nem akarok igazán semmit sem elérni, de ez csak mostanában lett világos számomra és ez megrendít. (28 éves vagyok). Nem tudom, milyen érzés igazán akarni bármit is. Egész eddig, maximum az önmagamnak hazudásig jutottam az akarat -próbálkozásaimmal. Teljesen értelmetlennek találok magam körül mindent, pedig sok minden van/lenne, amiben elvileg örömömet kéne lelnem, de mindent olyan távolinak érzek, hogy se az öröm, sem a félelem, sem más érzések igazán nem jutnak mélyre bennem. Mindent gépiesnek és értelmetlennek érzek, amit végzek és ami körülvesz. Maga a kérdés feltevése is ambivalens érzéseket kelt bennem, de fel kellett tennem, pedig pusztán a kíváncsiság maradt bennem, ami erre indított. Magyarán, "szeretném, hogy ambiciózus legyek, meg nem is".

2013. ápr. 28. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos a gimi után eljátszottad a továbbtanulásodat, vagy a szüleid elnyomtak, és nem arra indultál ami érdekel, és most minden nap unatkozol a munkahelyeden, és azt hiszed ez már mindig így marad, lusta vagy gondolkodni is azon, hogy mit kéne tenned!
2013. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egész nap mást sem teszek, csak gondolkodom, mégsem jutok előbbre. Ezért tettem fel a kérdést.
2013. máj. 1. 17:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj valami teljesen új dologba kezdeni, új dolgot tanulj, új szakmát még lehet választani ennyi idősen. LÉPJ KI HOLNAP A MUNKAHELYEDRŐL! Kezdj sportolni!!! Válts vega étrendre, hagyd el a húst! Jobb kedved lesz.
2013. máj. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!