Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit kéne tegyek? Nem normális...

Mit kéne tegyek? Nem normális ez már!

Figyelt kérdés
12 éves lehettem, mikor felfedeztem, hogy lábfetisiszta vagyok. Ez még így el megyegetett, de az utóbbi hónapokban olyanra is kényszerültem, hogy szagolgatom, csókolgatom meg nyalogatom mások lábát, miközben alszanak. Nem tartom ezt normálisnak. Néha amikor '' sikertelen '' a próbálkozásom, hogy nyalogassam vagy szagolgassam más lábát alvás közben, akkor olyanokról fantáziálok, hogy '' megölöm és akkor úgy ''. Ez már beteges!!! Nem tudom mit kéne tegyek, hogy az ilyen gondolat menetekről és cselekedetekről leálljak. Pszichológuson gondolkodtam. Kezdeni szeretnék ezzel már valamit, mert a végén rosszabbra fajulnak a dolgok.
2013. ápr. 28. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kevesebbért is elmentem pszichológushoz. De nekem önétékelési zavaraim vannak.
2013. ápr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A megölős rész miatt menj orvoshoz
2013. ápr. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez mar ijesztő! Szerintem fordulj segítségért, pszichológushoz.
2013. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!