Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ez normális dolog? Mit kéne...

Ez normális dolog? Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Az, hogy engem a hobbim ki akar végezni. A meteorológia, az időjárás figyelése a hobbim. De néha az időjárás annyira felidegesít, hogy agyvérzést tudnék kapni. Ma este kivilágítottam egy rozoga lámpával az ablakon, hogy lássam, esik-e a hó és kicsit megrázott az áram. Nyáron villámláskor is fényképezek. Meg kihajolok az ablakon a házam emeletéről, hogy jobban tudjak fényképezni. Kinyitom az ablakomat akkor is, ha kint -5 fok van, ha havazik, hogy jobban lássam a havazást és tudjam fényképezni, és jól le is hűl a szobám. Normális dolog, hogy néha az életemet kockáztatom a hobbimért?
2009. dec. 29. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
52%
Ez neked az életed kockáztatása?O.o
2009. dec. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lol, hát ezeket én is megcsinátam/megcsinálom. A villámos dolog az egyik kedvencem, de elég ritka az a szitu, amikor estefele megy/jön a vihar, és lehet hosszú expóval fotózni. Én pl. a múltkori hidegben havekorral minden nap este mászkáltam, csak a hideg meg a nagy hó miatt :) Ja, a kérdésedre válaszolva, normális hát. Ez is egy hobby.
2010. jan. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!