Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek létezik az az...

Szerintetek létezik az az igazi mindent elsöprő szerelem?

Figyelt kérdés
mint a filmeken, és ha igen,akkor mindenkinek eljön vagy csak kevés embernek?

2013. ápr. 29. 11:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Létezik, csak a filmekben örökké tart, a valóságban viszont sajnos nem...
2013. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én életemben nem létezik. Én nem csöpögős romantikus regényeken meg filmeken nőttem fel.
2013. ápr. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem van benne szerencsém, azt hiszem! Volt benne romantika, dráma, őrült pillanatok, szenvedés, szakítás, újra egymásra találás, küzdés...., mint a szappanoperákban, másnak egy életre nem jut ilyen mozgalmas élet, de az egymás iránti szerelmünk mindig mindenen felül kerekedett. Összeházasodtunk, gyerkőcünk is van, építkeztünk, most már úgy tűnik, végleg megállapodtunk egymás mellett, a tűz is megmaradt, és csak egymást akarjuk:))


Popper Péter ezt írja erről:

Még el kell mondanom egy szomorú hírt. Az "Igazi" nem létezik. Nincsen. Sehol nem él valahol egy nő vagy egy férfi, aki az igazi, s akit csak meg kell találni. De aki szerencsés, élete során találkozhat két-három olyan emberrel, akiből lehetne "igazi". De ehhez nagyon sok türelem, lemondás, megértés, háttérben maradás szükséges, ám végül kialakulhat egy olyan viszony, melyben a másik már nélkülözhetetlenül belecsiszolódott, vagyis igazivá vált.


Azt hiszem, igaza van!

2013. ápr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én,hittem az igaziban...De felesleges volt.

Ha valakit szeretsz,őt életed végéig szeretni fogod(szived egyik pici csücskében ott fog lapulni még évek után is),de ami szép az életben hogy jöhetnek mehetnek emberek,szerelmek.Jelenleg 2 csücsköm van amit életem végéig őrizni fogok,már egy ideje várom a harmadikat,de nem találkoztam még olyannal akivel kialakulhatott volna.Mellesleg 10 év után is az első szerelmemmel ugyan olyan forró volt a hangulat mint az elején,és ez félelmetes!

A lényeg mindig az amiben élsz!Most élsz, most kell élvezned az életet,nem a múltban élni!

És igen létezik mindent elsöprő szerelem,csak nem biztos hogy örökké tart!

2013. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!