Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mindenképpen anyukám testalkat...

Mindenképpen anyukám testalkatát öröklöm?

Figyelt kérdés
Anyukám tökéletes alma alkat. Mindig is az volt és félek, hogy esetleg örököltem az alkatát.. :/ 15 éves lány vagyok és ( most már lefogytam ) régen volt egy kis feleslegem 3-4Kg. De én inkább inkább, fenékre és combra híztam. Lehetséges, hogy apukám testalkatát örököltem inkább? Mert fiatalkori képeit nézve sosem volt dagi.. Anyukámnak mindig volt egy kis feleslege.. Viszont minden barátnőm az anyukájára hasonlít ezért félek, hogy én is. :/ Ez valami szentírás, hogy minden lány az anyára hasonlít? Tapasztalatokra is kíváncsi vagyok :)

2013. ápr. 29. 19:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Még az is meglehet, hogy egyikükre sem.

Simán örökölhetsz tulajdonságokat a nagyszüleidtől, sőt akár a dédszüleidtől is.

2013. ápr. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval. Én pl. nem az anyám alakját örököltem. Vagyis azt hiszem hogy nem azt. Anyám egy divatosan szólva molett asszony, én pedig vékony, jó alakú vagyok. Apám magas vékony pasi, gondolom rá hasonlíthatok. Vagy pedig sokat köszönhetek az életmódomnak, és ez is valószínű..., tehát hogy anyámmal ellentétben a vegetáriánus életmódot választottam és így esélytelen a duciság kialakulása :)
2013. ápr. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Emberek ***** válasza:
igaz én fiú vagyok, de nem anyám, és nem is apám testalkatát örököltem. hanem ami meglepő, az anyai nagyapámét, sőt, még hasonló természetünk is van. tehát nem feltétlen a szüleidtől örökölsz.
2013. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!