Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha valaki egyedül marad, az...

Ha valaki egyedül marad, az mindenképpen az ő hibája?

Figyelt kérdés

pl, ha elfogynak, elkopknak barátságok..

Szerintetek mi a barátságok alapja?



2012. nov. 19. 23:59
 1/9 anonim ***** válasza:

Hibás igen ö is,de nem csak ö,egy kapcsolat,akár egy párkapcsolat akár egy barátság szerintem 2 emberen múlik,tehát nem csak egyik a hibás.

Bizalom az alap.Akiben nem tudsz megbízni az nem a barátod.

2012. nov. 20. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Tőlem már elfordult az összes, és meg sem mondják mi a baj:(

De gondolom valami csak van, amiért ennyire taszítom az embereket.Nem tudom,hogy lehet egyedül élni, barátok szerelem nélkül.

2012. nov. 20. 10:18
 3/9 anonim ***** válasza:

Velem is így van, lényegében egyedül vagyok. Viszont annyi különbséggel, hogy engem nem zavar. Én nem bízom senkiben, és az első tényleg jól mondta, bizalom nélkül nincs barátság. De inkább ne legyenek barátaim, minthogy kitálaljam minden titkom és problémám, amivel később hátbatámadhatnak.


Ez mindkét félen múlik amúgy, általában. Mikor hogy.

2012. nov. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A barátságok is 2 emberen múlnak.

Hiába próbálkozik az egyik fenn tartani azt, ha a másik le sem sz@rja.

Ez gyorsan ki szokott derülni, mégpedig: a másik fél magától sosem keres/nem hív sehová.

Ha te írsz neki (e-mail/sms)akkor válaszol (vagy azt sem), de ő sosem ír neked.



Hogy mi az alapja? Jó kérdés!

Talán a közös érdeklődési terület, jellembeli tulajdonságok, bizalom. De én sem tudom.

Sajnos hasonlóan vagyok, mint te kérdező. Ha gondolod írj egy pm-et.

2012. nov. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem tudom,hogy lehet egyedül élni, barátok szerelem nélkül."


könnyen. Csak néha csírájában kell elfojtani a kíváncsiskodókat.

2012. nov. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem sivár és unalmas? Hogy csinálsz programot, mivel töltesz egy szabadnapot?
2012. nov. 21. 15:44
 7/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Bár szerintem nem hozzám intézted a kérdést, de azért válaszolok, hátha hasznos lesz.


Itthon hobbikat kerestem magamnak, amiket egyedül tudok csinálni. Gondolok itt arra, hogy olyan dolgokat kezdtem el tanulni/megismerni, amik érdekeltek régebben is. Csak most mivel van sok időm, ezekre szentelem, és olyan dolgokat teszek, tanulok, amik érdekelnek. Pl. különböző programok kezelésének megtanulása, nyelvek, egyéb dolgok. Vagy ha nem tanulás, akkor magamra fordítom ezt az időt, és igyekszek mindent megtenni azért, hogy megfeleljek magamnak, ez leköt hosszú időre.

2012. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

15:44


ugyan azt csinálom mint barátokkal, csak éppen egyedül. Túrázás, biciklizés, városban sétálás, filmnézés, xbox, tanulás, hobbi. Nem nem unalmas és sivár. ha unalmas lenne értelemszerűen nem csinálnám.

2012. nov. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem az ő hibája. Talán másra vágyik, mást tart fontosnak, mint amit a környezetében levő emberek nyújtani tudnak. Én is sok barátban csalódtam, de olyanok is vannak, akik azért koptak ki az életemből, mert pl. megházasodtak vagy külföldre költöztek.


A barátságok alapja szerintem az, hogy valami összeköti a két embert abban az életszakaszban, és ezért úgy ítélik meg, hogy számíthatnak egymásra. Aztán ha más irányt vesz az életük, eltávolodnak egymástól. Ritka az ellenpélda.


Személy szerint nem hiszem, hogy értelme lenne "barátságról", "szerelemről" beszélni. Emberek vannak, akik belépnek az életünkbe, folyamatosan alakul a kapcsolat velük.Jobb mellőzni a barátsággal kapcsolatos elveket, hiszen akkor mindig meg lehet haragudni valakire, mert nem úgy viselkedett, ahogy vártuk tőle, vagy ahogy szerintünk fair lett volna.

2012. dec. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!