Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az baj hogy senkinek nem...

Az baj hogy senkinek nem merek semmit mondani?

Figyelt kérdés
Senkinek se merem elmondani az érzéseim..még az anyukámnak se..és néha síró görcsöt is kapok . Minddig társaság kedvelő voltam , de még most is az vagyok csak mindenki azt hiszi hogy hú de boldog vagyok pedig nem...! Baj az hogy nem mere elmondani senkinek az érzéseimet ?

2013. ápr. 29. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Tipikus elfojtó vagy. És ez most depresszióval bosszulja meg magát. Ha tényleg nem tudsz senkivel nyíltan beszélni, keress fel egy szakembert. Egy pszichológus ilyenkor nagyon sokat segíthet.
2013. ápr. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Az baj, igen.

19 éves koromig én sem beszéltem senkinek semmiről, se arról ha boldog voltam, se arról ha szomorú vagy ha fájt valami, segítséget sem kértem soha senkitől, aztán szépen pánikbeteg lettem, a sok elfojtott stressz/szorongás pedig elég durván kicsinált nem csak lelkileg hanem testileg is, pszichoszomatikus tüneteket produkáltam és közel 1 év kellett hogy rendbe jöjjek teljesen..

Szóval menj szakemberhez, pszichológushoz vagy kineziológushoz!

2013. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De én senkinek se merek semmit mondani ! Ez lehet attól a fiútól van akit nagyon szeretek és ő nagyon durván viselkedik velem és én meg ettől vissza húzodó vagyok !!
2013. ápr. 29. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!