Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Soha senkinek nem mondtam...

Soha senkinek nem mondtam még, hogy szeretlek, még szüleimnek sem, senkinek. Ki fogom tudni mondani valaha? Mi lesz ha lesz egy olyan személy akinek mondanom kéne, de nem tudom?

Figyelt kérdés
16L vagyok, nekem se mondják, de én sem senkinek. Egyik barátnőm mondta, mert épp rossz kedve volt, és csak úgy barátságból mondta, hogy szeret, de én nem mondtam, pedig nagyon jó barátnők vagyunk.
2010. nov. 28. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az hogy valamit nem mondunk ki, nem jelenti hogy nem érezzük.
2010. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én sem szoktam senkinek sem mondani, egyszerűen érzik a barátaim/családom és kész. Nem kell külön mondatba foglalnom, akik ismernek tudják, hogy nem vagyok a szavak embere, ez nem is probléma.

16/L

2010. nov. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: és érzed, hogy szeretsz?

Kimondani tényleg nagyon nehéz. Mintha bűn lenne... Pedig senkinek sem árt vele az ember...


De jobb kimondani most mint hogy aki szeretsz meghaljon a tudat nélkül hogy szeretted volna sajnos előfordult velem... (Érezni lehet a tettekből, de szerintem a szavak kellenek hogy tudja is az illető.) Ha nem lenne értelme kimondani hogy szeretlek, a szerelmesek nem hajtogatnák állandóan :)

2010. nov. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem hinném, hogy tudom mit jelent szeretni, milyen érzés, szerintem még soha senkit nem szerettem igazán, de reméljük majd egyszer
2010. nov. 28. 20:18
 5/5 anonim válasza:

Pedig a legszebb szó az hogy szeretlek.Szerintem tedd meg bátran mond ki és meglátod mi az igazi értelme.

Szerintem azért nem mondod ki mert félsz hogy mi van ha nem szeretnek viszont vagy csalódnod kell,de hidd el ez is az élet része,és ha ki kell majd mondanod megfogod tenni!

2010. dec. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!